Veselam
Ārstēšana

Ieslodzījuma vietu pārvalde izsludinājusi konkursu uz četrām psihiatra vakancēm0


Cietums. Ilustratīvs attēls
Cietums. Ilustratīvs attēls
Foto: Edijs Pālens/LETA

Ieslodzījuma vietu pārvalde izsludinājusi konkursu uz četrām psihiatra vakancēm, liecina paziņojums Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā.

Darba vietas pieejamas Valmierā, Daugavpilī, Olainē un Jēkabpilī.

Mediķiem tiek piedāvāts atalgojums no 1482 līdz 1782 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi, kā arī dažādas sociālās garantijas. Piemēram, tiek piedāvāts trīs dienu papildatvaļinājums, ja darbs ir saistīts ar īpaši risku. Tikpat garš papildatvaļinājums pieejams, ja aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 16 gadiem vai bērns invalīds līdz 18 gadu vecumam, kā arī papildatvaļinājums ne mazāks par vienu dienu, ja aprūpē ir mazāk par trim bērniem vecumā līdz 14 gadiem.

Vienlaikus ir pieejama veselības apdrošināšana, pabalsts līdz 50% no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā, kā arī briļļu lēcu iegādes izdevumus kompensēšana līdz 50 eiro apmērā.

Darba vieta arī nodrošina pabalstu sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi.

Pieteikumi vakancēm Valmierā, Daugavpilī un Olainē tiek gaidīti līdz 30.oktobrim, bet Jēkabpilī – līdz 29.novembrim. CV un motivācijas vēstule jāsūta Ieslodzījuma vietu pārvaldei uz e-pastu “[email protected]”.

Saistītie raksti
LA.lv