Veselam
Ārstēšana

Izlozētas četras ģimenes, kas saņems bezmaksas palīdzību neauglības ārstēšanai0

21. janvārī neauglības ārstēšanas kampaņas “Labu darot” ietvaros klīnikā “EGV” tika izlozētas četras ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem, kas par sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem saņems palīdzību neauglības ārstēšanai. 2018. gada laikā ziedojumu kastītēs, kas izvietotas gan veikalu tīklā ELVI, gan pie citiem sadarbības partneriem, neauglības ārstēšanai kopā savākti gandrīz 16 000 eiro.

Neauglības ārstēšanas atbalsta programma par sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem tiek īstenota jau sešus gadus, kopā atbalstu saņēmušas vairāk kā 45 ģimenes un ir piedzimuši 12 mazuļi.

Aicinājumam atbalstīt ļoti gaidītu bērniņu nākšanu pasaulē šo gadu laikā ir atsaukušies tūkstošiem iedzīvotāju visā Latvijā.
Saistītie raksti

Kopš 2013.gada maija labdarības kampaņai “Labu darot” kopā saziedoti gandrīz 150 000 EUR. Šo sešu gadu laikā ir paveikts nozīmīgs darbs, katru gadu medicīnisku palīdzību saņēmušas vairākas Latvijas ģimenes no dažādiem novadiem.

Neauglības ārstēšanas kampaņu īstenojusi sabiedriska labuma organizācija “Taureņa efekts” sadarbībā ar nacionālo mazumtirdzniecības tīklu ELVI un “Klīniku EGV”. To atbalstījuši A/S “Veselības centru apvienība”, veikali “ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI”, bērnu preču veikals “MUKI.lv”, degvielas uzpildes staciju tīkls A/S “VIRŠI-A”, lietotu preču mazumtirgotājs „KRISTĪNE-RR”, “Mēness Aptiekas” un “Centrālā Laboratorija” ar filiālēm visā Latvijā. Papildu informācija par kampaņu atrodama mājaslapā: www.labudarot.lv.

LA.lv