Veselam
Ārstēšana

Izstādē var aplūkot sabiedrībā zināmus cilvēkus, kam brilles netraucē gūt panākumus0

Publicitātes foto

Tapusi foto izstāde par godu redzes veselībaiDesmit dienu garumā, no 13. līdz 23. oktobrim tirdzniecības centra “Galerija Centrs” pirmajā stāvā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt foto izstādi “Ieraugi pasauli, kāda tā ir”. Izstādē piedalās desmit sabiedrībā zināmas personas, kuras ikdienā nēsā brilles un ir nesuši Latvijas vārdu pasaulē.

Izstādes mērķis ir sabiedrībā radīt pārdomas un lauzt pastāvošos stereotipus par briļļu lietošanu kā apgrūtinājumu. No brillēm nevajag kautrēties, tieši pretēji, ir ļoti svarīgi pienācīgi rūpēties par savu redzes veselību.

Statistika liecina, ka iedzīvotāji izvairās no redzes pārbaudēm, lai arī nereti izjūt redzes pasliktināšanos. Izstāde “Ieraugi pasauli, kāda tā ir” izveidota ar mērķi aicināt cilvēkus aizdomāties par savas redzes veselību. Iedrošināt tos, kuri ikdienā nēsā brilles justies ērtāk un neizvairīties no to lietošanas, ja tās ir nepieciešamas. Tās ne tikai atvieglo dzīvi cilvēkiem ar redzes traucējumiem, bet arī kalpo par efektīvu stila elementu visos gadalaikos.

Optiku tīkls “Pasaules Optika” sadarbībā ar fotogrāfu Oskaru Ludvigu izstādes ietvaros radošā veidā iemūžinājuši “Draugiem Group” runasvīru Jāni Palkvanieku, “SAF Tehnika” valdes priekššedētaju Normundu Bergu, LTV Sporta žurnālistu Reini Ošenieku, “Sixt” vadītāju Baltijas valstīs Arni Jaudzemu, Latvijas Motosporta Federācijas prezidentu Mārtiņu Lazdovski, TV Auto ziņu vadītāju Normundu Avotiņu, kontrtenoru Sergeju Jēgeru, kuri ikdienā neslēpj to, ka nēsā bildes. Gluži pretēji – tās piemeklē atbilstoši savai gaumei. Tāpat izstādē piedalās arī daiļā dzimuma pārstāves – Latvijas Republikas Kultūras ministre Dace Melbārde, dziedātāja un aktrise Kristīna Zaharova, kā arī kulinārijas grāmatu autore Anna Birmane (AnnaPanna).

Izstāde 10 dienu garumā būs apskatāma tirdzniecības centra “Galerija Centrs” pirmajā stāvā

Saistītie raksti
LA.lv