Veselam
Sekss

Jātnieces poza mīlējoties: aktīvā, slinkā un otrādi apgrieztā 0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Es atcerējos kādas draudzenes stāstu par neaizmirstamu seksu, kad viņa bija pozā virs vīrieša. Viņas pavadonis tad pašā atbildīgākajā brīdī sāka dziedāt “tā jāj kungi, tā jāj kungi, tā tie mazie kalpiņi…”. Bet viņa taču gribēja vienkārši ierādīt jaunu pozu. Tā nu sākām runāt par dažādām jātnieces pozas variācijām.

Ar savu popularitāti poza varētu vien konkurēt ar torti “Cielaviņa”. Kopš laikiem, kad mīlēšanās pozas tiek iemūžinātas mākslā un kino, tā dažādi atainota. Protams, jātnieces poza ir piedzīvojusi evolūciju un neietver tikai variantu “seja pret seju”.

Kā šo pozu varētu variēt.

Jātniece pilnīgi otrādi

Vīrietis atrodas guļus, sieviete – jātnieces pozā, taču ar muguru pret partneri. Šādi ir ērti atbalstīties pret partnera kājām. Te ieguvumi ir abiem – gan sieviete mazāk nogurst, gan vīrietis var ērti apmīļot dārgās gurnus un muguru.

Slinkā jātniece

Sieviete virs vīrieša, bet augumu tur nevis taisni augšā, bet noliecas pie vīrieša, balstā uz rokām. Sieviete taču nav Indians Džons un nevar jāt bezgalīgi. Tādēļ noder šī pozas variācija. Tāda dzīves baudīšana tiem, kuri… mazliet noguruši.

Protams, nevajadzētu ar visu svaru uzvelties virsū vīrietim, tikai nedaudz jābalstās uz rokām.

Šādā pozā nevajadzētu gaidīt milzu intensitāti un “ugunskuru” starp jums.

Jātniece uz tilta

Tas ir ļoti nosacīts tilts, nav vajadzības izpildīt akrobātiskas kustības. Sieviete apsēžas uz vīrieša, atbalstās uz ceļiem un savām rokām aiz muguras, vīrietis arī ir sēdus, balstā uz rokām. Jā, šī nav no vieglākajām pozām un nogurt var ātri. Taču iekļūšanas dziļums un skats, kas paveras vienam pret otru ir tā vērts!

Kājas uz pleciem un braucam

Sieviete apsēžas uz vīrieša, kurš arī ir sēdus pozā, apķer partneri ap kaklu un kājas uzliek viņam uz pleciem. Protams, šādā pozā vīrietis sievieti par ar pirkstiņu nenoglāstīs, jo viņam jābalstās uz rokām. Šajā pozā viss notiks lēni, bet – ja gribas kaut ko jaunu, interesantu un iekļūt dziļi – variet ķerties klāt šim “vingrojumam”.

Viss spēks rokās un…

Šajā pozā vīrietim jābūt ar spēcīgām rokām. Sieviete iesēžas vīrietim klēpī no sāna, vīrietis ir sēdus, izstieptām kājām. Sieviete balstās uz rokām, turot tās aiz muguras. Tikmēr vīrietis apķer sievieti ap vidukli un kājām – būtībā paņem rokās. Šis ir lēns un dziļš sekss, kur ļoti jāieklausās vienam otrā, jāatrod temps. Pēc šīs pozas var pārbaudīt partnera bicepsus – varbūt jau paaugās.

 

Pēc ārzemju materiāliem

 

LA.lv
36,6 °C
Veselam
Kā sagatavoties medicīniskajām analīzēm
20 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Kuri ir pieprasītākie bērnu ārsti reģionos. Aicina atbalstīt bezmaksas vizītes
1 diena
DE
DELFI
Veselam
Pazīmes, kas liecina – tevi uzaudzināja īstens narciss
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 3
9 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
9 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
12 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
7 stundas