Veselam
Ārstēšana

Jēkabpils slimnīcā būs pieejami bezmaksas endoskopiskie izmeklējumi0

Foto – Shutterstock

Jēkabpils slimnīcā turpināsies Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas (LLĢĀA) un SIA Olympus Latvia īstenotā sociālā kampaņa, kuras laikā lauku ģimenes ārstu pacientiem – tiek nodrošināti bezmaksas endoskopiskie izmeklējumi. Kampaņas mērķis ir nodrošināt augstākās klases diagnostisko izmeklējumu pieejamību lauku reģionu iedzīvotājiem.

Sociālās kampaņas laikā pacientiem, ņemot vērā viņu sūdzības, tiek veikti dažādi endoskopiskie izmeklējumi, uz kuriem tradicionāli valstī veidojas garas rindas – kolonoskopijas, gastroskopijas, cistoskopijas un bronhoskopijas. Vietējo reģionu ģimenes ārsti ir aicināti nosūtīt savus pacientus un iepazīstināt ārstus-endoskopistus ar katra pacienta slimības vēsturi (anamnēzi) un pamatojumu izmeklējuma nepieciešamībai iepriekš. Šobrīd lauku ģimenes ārsti ir nosūtījuši savus pacientus uz kolonoskopiju, gastroskopiju un cistoskopiju, savukārt vēl ir iespēja saņemt bezmaksas bronhoskopiju, tādēļ aicinām Jēkabpils apkārtnes iedzīvotājus vērsties pie sava ģimenes ārsta.

LLĢĀA prezidente Līga Kozlovska: “Esam gandarīti par lauku ģimenes ārstu lielo atsaucību, iesaistoties šajā iniciatīvā, kas tapusi sadarbībā ar privāto sektoru. Redzam, ka ģimenes ārstiem tiešām rūp savu pacientu veselība. Vienlaikus ar bezmaksas izmeklējumiem, aicinām Latvijas lauku ģimenes ārstus pieteikties tikšanās reizei, kurā ar savu pieredzi dalīsies Latvijas labākie speciālisti. Mūsu nozarē ir ļoti būtiski “turēt roku un pulsa” un regulāri apmainīties pieredzē – tādejādi spējot sniegt maksimāli daudzpusēju palīdzību saviem pacientiem.”

Saistītie raksti

Tikšanās ar Rīgas vadošajiem speciālistiem norisināsies Jēkabpils slimnīcā, Andreja Pormaļa ielā 125, no plkst. 10.00 – 11.00. Ar savu pieredzi un zināšanām dalīsies Latvijas Onkoloģijas centra Ķīmijterapijas nodaļas vadītāja, onkoloģe Signe Plāte, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Endoskopijas nodaļas vadītāja, dr.med. Linda Sosāre, Bronholoģijas dienesta vadītāja, dr. Aurika Babjoniševa un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas uroloģe dr. Vita Melne. Minētie speciālisti būs tie, kuri veiks bezmaksas endoskopiskos izmeklējumus reģionu iedzīvotājiem. Aicinām ārstus pieteikties uz semināru, zvanot pa tālruni 29145958 vai, rakstot e-pastu [email protected]

Kopumā sešu mēnešu laikā kampaņas ietvaros plānots realizēt astoņus līdz desmit izbraukumus Latvijas reģionu pilsētās, uz kuriem varēs doties pacienti ar vietējo ģimenes ārstu rekomendācijām.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
ANO: mūs gaida bads, dabas katastrofas un masveida imigrācija 2
23 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
Zilo ekrānu “apburtajā lokā” jeb sociālie mediji ir solis tuvāk depresijai
23 stundas
AN
Annika Niedrīte
Veselam
Vai mutiska piekrišana seksam “nokauj” romantiku?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
9 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
6 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
11 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
14 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
7 stundas