Veselam
Sekss

Jutekliskuma un masāžas slepenie ieroči0

Foto: Shutterstock

Pāra erotiskajām attiecībām sākumposmā jutekliskums rodas it kā pats no sevis. Vēlāk tas abpusēji ir vairāk jālolo un jāuztur – arī ar dažādiem līdzekļiem, kas nopērkami gan aptiekās, gan specializētajos veikalos.

Sveces, afrodīziji vakariņās, glāze vīna, maigi masāžas pieskārieni, papardes zieda meklējumi, saullēkta kopīga svinēšana…

Nekas no tā visa nepalīdzēs, ja starp pāri nav saskaņas vai ir libido kritums.

Par feromoniem domas dalās, tomēr ir neapstrīdami, ka mīļotā vai vismaz simpatizējošā cilvēka ķermenis izdala specifiskus ķīmiskus signālus, ko ožas receptori neuztver kā smaržu, bet cita veida kairinājumu, kas nonāk smadzenēs un liek reaģēt ar uzvedību, emocijām un jūtām.

Arī farmakoloģiski sintezētie feromoni, ko piedāvā erotisko preču veikali, ir bezkrāsaini, bez smaržas un neiedarbojas uz pilnīgi visiem, kuri atrodas vairāku metru rādiusā, jo sākotnēji jābūt vismaz minimālai simpātijai. Tad pat viens piliens, ko ierīvē pulsa vietās, palīdz spert pirmo soli un spēj radīt brīnumus.

Foto: pixabay

Kad pāris nonācis līdz intīmajām attiecībām, pavisam citādi darbojas klitorālās eļļas, ko lieto šā jutekliskuma pumpura masāžai. Tām mēdz būt pievienotas vielas, kas kņudina, rada sildošu vai atvēsinošu efektu un patīkamu nemieru: ingvers, krustnagliņas, mentols, kaņepe. Šie līdzekļi palīdz klitoram kļūt jutīgākam, tādējādi veicina mitruma veidošanos jau pie maksts ieejas.

Dziļāka iedarbība tiešā nozīmē ir vaginālajām eļļām, kas nav tas pats, kas lubrikanti, taču lietojamas mīlestības tuneļa iekšpusē. Šo līdzekli uzpilina uz pirksta un apļveida kustībām viegli iemasē makstī, līdz sajūtams savelkošs vai kutināšanas efekts. Pat šis sagatavošanās process var būt uzbudinošs, kur nu vēl eļļas iedarbība!

Dzimumkontakta laikā šāda līdzekļa efektu dažkārt jūt abi partneri, jo maksts sieniņas uzbudinās, tādējādi vagīna sašaurinās, pastiprinot sajūtu, ka dzimumloceklis kļuvis lielāks, tādēļ spiests makstī gluži vai ielauzties.

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Divējāds lietojums ir aromātiskajām svecēm, kas vienlaikus kalpo gan noskaņas radīšanai telpā, gan kā… masāžas eļļa. Šo mīlas preču ražošanā izmanto augu ekstraktus, ko īpaši izraugās pēc to īpašībām un efektivitātes, un sojas eļļas bāzi.

Pēc telpas gaisotnes erotizācijas neparasto masāžas sveci var nodzēst un nedaudz atdzisušo, bet vēl joprojām silto, izkusušo eļļu liet uz partnera ķermeņa, lai to izmantotu ādas mīkstināšanai un masāžai. Ja sastāvā ir, piemēram, arī ilang­ilangs vai pačūlija, papildvērtība ir afrodīzija īpašības. Šīs sveces nereti ir pildītas trauciņos ar snīpīti, kas izkusušās eļļas strūklu padara precīzāku.

Sveču sastāvam pievienotās vielas satur zemeņu, karameļu, melones, ķiršu vai kokosriekstu garšu.

Tomēr ēdamajām eļļām, ko mīlas rotaļās droši var nolaizīt, norāde par šādu lietojumu būs izlasāma jau uz etiķetes.

Erotisko preču veikalos nav retums arī masāžas geli, kas saskarsmē ar ādas siltumu pārtop eļļainā substancē, kas tomēr nav eļļa, tāpēc ir viegli noslaukāmi no ķermeņa un neatstāj traipus uz veļas un apģērba.

Saistītie raksti

Masāžas eļļas var pagatavot arī mājas ap­stākļos. Vīnogu kauliņu, mandeļu vai citas klasiskās eļļas izmantojamas kā masāžas līdzekļa bāze, kam pievieno dažus pilienus ēterisko eļļu. Jāuzmanās nepārspīlēt ar smaržvielu daudzumu, jo alerģiskas izpausmes vai ādas apdegums efekta vietā radīs defektu uz ilgu laiku.

Jāņem vērā, ka masāžas eļļas iespējamā kairinājuma dēļ nedrīkst lietot kā lubrikantus. Pavisam cita lieta, ja specializētajā tirdzniecības vietā pirktais līdzeklis ir pozicionēts ar dubultiedarbību.

LA.lv