Veselam
Sekss

Kā iemīlēt orālo seksu un sagādāt baudu partnerim1

Foto: Pexels

Paradokss, bet, būdams neapstrīdams vīriešu seksuālo fantāziju saraksta līderis, orālais sekss lielākajai daļai sieviešu joprojām ir problemātisks kontaktu veids. Par perfekta mineta sastāvdaļām un galvenajiem šķēršļiem ceļā uz visnoderīgākajām seksuālajām prasmēm Psychologies stāsta seksa trenere Jekaterina Ļubimova (starptautiskā tīkla “Mācību centrs SEX.RF” dibinātāja, bestsellera “Par ko klusē vīrieši?” autore).

Pasaulē diez vai atrastos vīrietis, kurš atteiktos no laba orālā seksa. Tomēr daudzas sievietes nesteidzas iekļaut šāda veida glāstus pastāvīgā “intīmā ēdienkartē”. Kāpēc? Ņemot vērā savu pieredzi, novadot gandrīz tūkstoš apmācības tikai par orālo seksu, varu droši teikt, ka pazīstu visus mīļākā vīriešu prieka ienaidniekus sejā. Vissvarīgākais no tiem ir bailes.

Lielākā daļa sieviešu atsakās no orālā seksa banāla iemesla dēļ – bailes izdarīt kaut ko nepareizi, jo īpaši – savainot partneri ar zobiem, radīt viņam diskomfortu un sāpes. Atklāti sakot, šīs bailes nav bez iemesla, jo tikai apmēram 10% meiteņu var lepoties ar prasmi veikt minetu pareizi. Taču to var viegli labot – iepazīstoties ar teoriju, noslīpējot prasmes īpašā simulatorā, sievietes atvadās no satraukuma un iegūst pārliecību par savām darbībām.

Otra patiesi masveida problēma ir vemšanas reflekss.

Interesanti, ka daudzām tas parādās dzimumloceklim iekļūstot rīklē pavisam sekli, nevis dziļi. Tas var liecināt par nevēlēšanos vai bailēm no orālā seksa.

Nereti tās ir bērnības sekas, kad meitenes ģimenē bija ierasts saistīt dzimumorgānus ar kaut ko sliktu un netīru.

Citas sievietes uztver orālo seksu kā savas personības robežu pārkāpumu. Visbeidzot, vemšanas reflekss var būt saistīts ar traumatisku pieredzi – piemēram, meitene piedzīvoja, ka partneris zaudēja kontroli pār sevi, iegāja pārāk dziļi un turēja viņas galvu, izraisot ārkārtīgi nepatīkamu fizioloģisko reakciju.

Vēl izplatītas bažas – nepieciešamība norīt spermu. Jāsaka, ka daudzām tas ir patiešām grūts pārbaudījums, bet lielākā daļa vīriešu noteikti vēlas pabeigt orālo seksu tieši tā. Lieta tāda, ka temperatūras starpība starp mutes dobumu un gaisu izraisa diskomfortu, samazina izjūtu asumu un dažos gadījumos var pat “atņemt” orgasmu. Turklāt daudzus vīriešus uzbudina tabu ideja par to, ka ejakulācija notiktu partneres mutē.

Bieži vien ceļā uz savstarpēju orālā seksa baudu ir arī tīri anatomiski šķēršļi, piemēram, neatbilstība starp dzimumlocekļa resnumu un spēju to aptvert ar muti, nemaz nerunājot par tādiem formātiem kā dziļais rīkles minets. Turklāt sievietēm, kuras reti nodarbojas ar šāda veida seksu, var sāpēt žokļa muskuļi. Arī šajā gadījumā palīdz prakse, jo, tāpat kā citus ķermeņa muskuļus, tos var attīstīt.

Pārsteidzoši, bet 21. gadsimtā partnera nepietiekamā higiēna joprojām ir viens no nopietniem orālā seksa ienaidniekiem.

Bez pārspīlējuma var apgalvot, ka orālais sekss ir īsta māksla. Meistarīga apgūšana prasa daudz laika, pūļu un prakses. Tomēr visām meitenēm būs noderīgi zināt pamatprincipus, kas atšķir “vienkāršu minetu” no tiešām laba orālā seksa.

Kārdinošs tēls

Orālajā seksā galvenais ir attēls. Droši var teikt, ka bez tā vīrietim nav orālā seksa. Tādēļ, jo piesātinātāks būs vizuālais iespaids, jo lielāku baudu sagādāsi partnerim.

Svarīgas ir visas detaļas – seja, skatiens, dzimumlocekļa iekļūšanas process mutē (patiesībā šis brīdis ir vispievilcīgākais stiprā dzimuma acīs), un, protams, nevajadzētu aizmirst par ķermeni. Vīrieši mīl ekshibicionistus – parādi sevi un ko dari visos sīkumos.

Izvēlies pozas, kas vīrietim nodrošina maksimālo redzamību.

Neaizsedz seju ar matiem, mēģini demonstrēt iespaidīgas tehnikas un neaizmirsti periodiski paskatīties viņam acīs it kā sakot: “Man patīk to darīt”.

Īsts uzbudinājums

Vīrietim orālais sekss nozīmē, ka partnerei patīk viņa dzimumloceklis, viņa bauda tā smaržu un garšu, ka starp viņiem ir pilnīga tuvība un vienam otra pieņemšana. Tāpēc sieviete, kas, kā saka, “ar dvēseli” taisa minetu, viņam automātiski kļūst patīkama, bet orālā seksa meistari viņš saglabās savā sirdī mūžīgi.

Neaizmirsti par skaņām. Daudzas meitenes kautrējas no dabiskām skaņām, uzskatot, ka tās ir pārāk fizioloģiskas un liek justies neērti. Vīriešiem, gluži pretēji, tas ir labākais orālā seksa skaņu celiņš.

Perfekta tehnika

Katrai mineta tehnikai (to ir vairāki desmiti) ir savas nianses. Bet ir vispārīgi principi, bez kuriem orālie glāsti vienkārši zaudē savu jēgu. Pirmais un galvenais noteikums – spiediena un pretestības klātbūtne, līdzīgi tam, ko vīrietis sajūt vaginālā seksa laikā.

Lūpām vienmēr cieši jāapņem dzimumloceklis, radot mīkstu spiedienu. Kustības arī jāveic ar spiedienu.

Orālā seksa laikā vajadzētu pastāvīgi ar mēli stimulēt dzimumlocekļa galviņu, pēc iespējas to mainot ar dziļāku locekļa paņemšanu mutē.

Vienmēr vajadzētu sākt lēnā tempā, pamazām to kāpinot, bet nepāriet uz pārmērīgi ātru – tas var radīt diskomfortu un sajūtu, ka tu steidzies pabeigt.

Vēl aizskarošāks vīriešiem ir meiteņu parastais ieradums satvert dzimumlocekli rokās, tā nodrošinot, ka tas neiekļūst ļoti dziļi mutē. No tā būtu jāatbrīvojas: vīrietim šis žests nozīmē, ka partnere rada robežas un orālais sekss viņai nesagādā baudu.

Atgriezeniskā saikne

Saistītie raksti

Pat perfekti apgūstot mineta prasmes, neaizmirsti par atgriezenisko saikni. Protams, ideālā situācija ir tad, ja vīrietis pats runā par savām izjūtām. Bet šādu atklātību var sagaidīt no nedaudziem stiprā dzimuma pārstāvjiem, tāpēc palīdzēs tavi novērojumi.

Piemēram, ja mineta laikā partneris atliecas atpakaļ un aizver acis, bet viņa acu zīlītes zem plakstiņiem aktīvi kustas – tā ir zīme, ka viņš ņem palīgā fantāzijas, jo no tevis nesagaidīja vajadzīgo vizuālo tēlu.

LA.lv