Veselam
Netradicionāli

Kā pasaule mēģina mūs pamodināt – 7 signāli0

Foto: Pexels

Ikvienam cilvēkam tiek dots milzīgs enerģijas daudzums. Mēs ieradāmies šeit, lai pārveidotu pasauli, iepazītu sevi, paveiktu lielus un cienījamus darbus.

Mūsu smadzenes ir pilnīgākas par jebkuru superdatoru, un, pēc zinātnieku domām, ķermenim vajadzētu kalpot vismaz 150-200 gadus.

Tad kāpēc dažreiz mēs jūtamies tik bezpalīdzīgi, kā salauzti un iztukšoti? Kāpēc dzīve ir nesaprotama un sarežģīta, dienas aizrit haotiski un monotoni, un slimības pārsteidz tik agri?

Psiholoģe, ezotēriķe, Teta dziedniecības speciāliste Uļjana Radnaja uzskata, ka versijas var būt daudzas, bet kopumā tās nonāk pie viena secinājuma – mēs praktiski neprotam apzināti vadīt savu enerģiju.

Ar enerģiju šajā gadījumā saprotam cilvēka universālo dzīvesspēku (chi, ja vēlaties). Tā izpaužas veselībā, emocijās, darbībās, vēlamā piesaistīšanā dzīvē u.c. Ja protam apieties ar šo enerģiju, viss kārtībā. Mēs dzīvojam priecīgi, apzināti un spilgti, darām to, kas patīk un gūstam labumu sev un citiem cilvēkiem.

Bet kas notiek, ja nepārvaldām savu enerģiju?

Kas ir izspiestā enerģija un kā tā mums kaitē

Pasaulē nekas neparādās no nekurienes un tajā nepazūd. Vienkāršoti sakot, ja nekontrolējam savu enerģiju, tā tiek izspiesta no „sasniedzamības zonas” ārējā pasaulē vai mūsu zemapziņā, un sāk izpausties kā „kairinātāji”.

Ja neizmantojam enerģiju radīšanā, tā ķeras pie iznīcināšanas.

Tieši zemapziņā mītoša un nekontrolējama pašu enerģija nodrošina haosu un nelielu (un dažreiz lielu) mūsu dzīves sagrāvi.

Drīz vien pasaule mums to parāda – tā vēlas mūs pamodināt. Lai saprotam, ka ir pienācis laiks pamosties un, tēlaini sakot, noķert savā vaļā pasprukušos zirgus. Un tad – iejūgt tos karietē un turpināt ceļu vajadzīgajā virzienā.

Kā pasaule mums signalizē, ka steidzami jāmostas

1. Zīmīgi sapņi: atkārtošanās, maģija, murgi

Tas ir vissaudzīgākais veids, kā mūs “sasaukt”. Pagaidām nekas nenotiek fiziski, tikai psihiskajā sfērā.

Viss, ko jūs izspiežat no apziņas, ielaužas sapņos. Pazīmes, ka jāpievērš uzmanība savai enerģētikai un kādām dzīves jomām, ir atkārtojošies vai ļoti spilgti sapņi, kas atstāj lielu iespaidu.

Viens no visbiežāk sastopamajiem sižetiem ir maģija sapnī – it kā tu pārvaldītu milzīgus spēkus, stihijas. Tas ir tiešs padoms – tev ir milzīgs enerģijas daudzums, izmanto to realitātē!

Ja lieta aizgājusi par tālu, parādās murgi – pēdējais zemapziņas mēģinājums „pamodināt” tevi. Tie nav ļaunuma spēki. Tā ir tava enerģija, kas aiz izmisuma „spērusi” šādu ekstremālu soli.

2. Visuma signāli: brīdinājumi, padomi, sakritības

Arī saudzīgs veids, kā piesaistīt uzmanību. Tu sastop īpašas grāmatas un rakstus, kas saka: “Pamosties!” (Piemēram, raksts, kuru pašlaik lasi).

Tu uztver nejaušas dziesmu rindiņas vai sarunu fragmentus, kas tevī kaut ko iekustina. Tās var būt filmas, citu cilvēku stāsti, pazīmes, kurām tici, ielūgumi uz kursiem un treniņiem, un daudz kas cits.

Visuma signāli var atkārtoties vai izskatīties kā pārsteidzošas sakritības. Ieskaties un ieklausies zīmēs.

3. Lietas krīt laukā no rokām, saplīst

Fiziskajā telpā pirmo izspiestās enerģijas „triecienu” saņem vides objekti. Un tas ir labi, jo dzīvie pagaidām necieš.

Noteikti esi pamanījis – gadās, ka lietas it kā būtu „satrakojušās”. Ūdens krāns spļaudās (labi, ja ne ar verdošu ūdeni), trauki izslīd no rokām un saplīst, iztrūkušās pogas aizšaujas pāris metru attālumā. Plīst krelles un apģērbs. Kad tava enerģija nav harmonijā – eksplodē spuldzes, sadzīves tehnika iziet no ierindas u.tml.

Plīstošas lietas ir skaidra tavas nekontrolētās enerģijas pazīme. Nepievērsīsi uzmanību – viss var attīstīties tālāk.

4. Dzīvnieki: neparasta vai agresīva uzvedība, slimības

Dzīvnieki, pateicoties savai instinktīvajai dabai, lieliski uztver enerģētisko fonu. Pavēro savus dzīvniekus. Ja tev to nav, derēs kaimiņu vai ielas kaķi, suņi. Ja tavs enerģijas fons ir līdzsvarot, dzīvnieki ir mierīgi, mīlīgi, veselīgi.

Ja tava enerģija ir izspiesta: dzīvnieki slēpjas no tevis, nedodas rokās. Vai, gluži pretēji, ir pārāk uzmācīgi – kož, skrāpē, skaļi uzvedas. Dažreiz viņi pārtrauc ēst vai ēd ne tā kā parasti. Pārkāpj aizliegumus un nodara kaitējumu, piemēram, nikni saplēš lietas un tapetes, atstāj “dāvanas” negaidītās vietās.

Ir bezjēdzīgi viņus par to vainot, jo viņi tikai parāda to, ko tu izspied no apziņas. Pasaki viņiem paldies par brīdinājumu – viņi uzņem otro triecienu, pēc lietām.

Ārkārtējos gadījumos dzīvnieki sāk slimot. Viņu slimības simptomi var pateikt priekšā, kādā no tavas dzīves jomām ir problēma. Ja to nesapratīsi, sekos nākamās zīmes.

5. Bērni: dīvaina uzvedība, kaprīzes, slimības

Diemžēl trešais trieciens tiek bērniem. Viņi vēl neprot kontrolēt savu ķermeni un psihisko sfēru, kā arī nesavtīgi mīl vecākus.

Visas tavas apspiestās jūtas un nelīdzsvarotību viņi ļoti labi uztver un izpauž savā uzvedībā un pašsajūtā. Bērni piedzīvo bailes un depresiju vai, gluži pretēji, ir ļoti „uzvilkti”, pievērš tev pastiprinātu uzmanību, plēš lietas un tramda dzīvniekus. Bieži saslimst. Vienkāršākais variants – saaukstēšanās, diatēze, sasisti ceļgali.

Tā pat var būt kāda sarežģīta vai eksotiska slimība, lai vecāki pieliktu lielas pūles, palīdzot bērnam. Tā, kā jūs saprotat, bērni neapzināti cenšas palīdzēt mammai vai tētim realizēt milzīgo izspiesto enerģiju.

6. Apkārtējie cilvēki un notikumi: konflikti, neveiksmes

Nekontrolētā spēka vilnis aizgājis tik tālu, ka jau veido situācijas un attiecības ar citiem cilvēkiem.

Pirmās pazīmes ir uzmācīgi draugu un svešinieku padomi; nejauša agresija pret tevi; saskarsmes lokā parādās dīvaini un nepatīkami tipi, piemēram, ļoti piedzērušies vai tendēti uz konfliktiem.

Bojājas attiecības darbā vai ģimenē. Tevi aizskar, aizvaino, apvaino, baumo par tevi (starp citu, tas ir lielisks piemērs, ka tu nepieņem kādu svarīgu sfēru, piemēram, seksualitāti, vai arī kaunies par kādu notikumu vai parādību savā dzīvē. Kamēr tu to nepieņemsi, tas atgriezīsies pie tevis briesmīgu tenku un neveiklu situāciju veidā).

Sliktākajā gadījumā tu piesaistīsi kriminālus notikumus un negadījumus.

7. Tavs ķermenis: svara izmaiņas, nepatīkami simptomi, slimības

Pirmās enerģijas izspiešanas pazīmes ir redzamas no ārpuses – ādas izsitumi, matu izkrišana. Ķermenis dod signālus, kā vien tas spēj. Uz ilgu laiku un lielos daudzumos izspiesta enerģija bieži maina cilvēka svaru. Tas sāk pēkšņi pieaugt vai, gluži pretēji, krasi samazināties.

Nekontrolējamā enerģija mēdz uzkrāties un izlauzties kādā ķermeņa vietā – atkarībā no tā, kurā dzīves jomā (čakrā) ir traucējums. Sākumā tas izpaužas kā periodiskas sāpes un traucējumi (tirpšana, nejutīgums). Ja situācija nemainīsies, laika gaitā tas pāraugs hroniskās slimībās šajā jomā.

Kā redzat, ir nepieciešams pārvaldīt savu enerģiju. Un tas nav tikai „tīri personisks jautājums”, jo jūsu apspiestā enerģija ietekmē tos, kas jums ir dārgi un nevar sevi aizsargāt – bērnus, dzīvniekus…

Enerģijas pārvaldīšana sākas ar izpratni – kur ir problēma un kas jādara. Pasaule ir neatlaidīga. Tā klauvēs un agrāk vai vēlāk mūs pamodinās.

LA.lv
AN
Annika Niedrīte
Veselam
Nepiebeidziet upuri: piecas aizliegtas frāzes
20 stundas
AN
Annika Niedrīte
Veselam
TESTS: Cik izlēmīgs cilvēks tu esi?
20 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
Garšu pasaule pirtī – kā pagatavot augu tējas, uzlējumus un našķus?
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Latvijā pat ķīnieši aizsargā savu intelektuālo īpašumu. Saruna ar Patentu valdes direktoru 1
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vējoņa birojam “atlaišanas pabalstos” izmaksās 83 405 eiro
21 minūtes
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Swedbank” paziņo par jaunu maksājumu iespēju ieviešanu
41 minūtes
LA
LA.LV
Laukos
“Ilgāk kavēties nedrīkst!” Latvijā sāk ziemāju kulšanu
2 stundas