Veselam
Uzturs

Uztura speciāliste sniegs vērtīgus padomus Zvaigznes grāmatu namā Preiļos0


Šodien ir gan Alises Kindzules dzimšanas diena, gan viņas grāmatas atklāšanas svētki.
Šodien ir gan Alises Kindzules dzimšanas diena, gan viņas grāmatas atklāšanas svētki.
Valda Semjonova foto

Viena no populārākajām tēmām latviešu lasītājam arvien ir ēdiens. Jaunākā izdevniecības “Latvijas Mediji” grāmata “Ar uzturu uz tu” skaidro cilvēka attiecības ar ēdienu.

“Šī ir grāmata par to, kāpēc vajag ēst!”, uzsver autore un uztura skolas pasniedzēja Alise Kindzule, grāmatas atvēršanas pasākumā. Jo mūsu attiecības ar ēdienu nav tik vienkāršas. Katram tās ir savādākas. Kādam tas ir 100 un vienas nederīgas diētas stāsts, citam ēdiens ir kā mierinājums vai otrādi – pārēšanās kā protesta forma.

Alises Kindzules grāmata par uzturu ir saruna pašam ar sevi. Kāda nozīme manā dzīvē ir ēdienam, vai es ēdu lai dzīvotu, vai dzīvoju, lai ēstu?

Kā atpazīt emocionālo ēšanu, kāda ir krāsas nozīme uzturā, tavs personīgais ēdienu horoskops un vēl daudz interesanta… Jo ēst mums patīk, un ar ēdienu kopā mēs pavadām visu dzīvi.

Interesenti aicināti uz tikšanos Zvaigznes grāmatu namā Preiļos, 29. aprīlī pulksten 15:00, kur būs iespējams uzzināt autores personīgo pieredzi attiecībās ar ēdienu modeles karjeras laikos, kā arī uzdot savus jautājumus.

Sekojiet informācijai Zvaigznes grāmatu veikalos un izdevniecības Latvijas Mediji facebook konta aktivitātēm par turpmākiem jubilejas mēneša pasākumiem.

 

LA.lv