Veselam
Sekss

Ko es daru nepareizi? Glāsti, kas vīriešiem nepatīk0

Foto – pexels.com

Vīrieši nav tādi paši kā sievietes. Tas, kas sievietēm patīk gultā, vīrietim var būt nesaprotami. Dažreiz pat izraisa sašutumu, noraidījumu un provocē aizbēgt.

Konsultē Vera Filatova, psiholoģe, seksoloģe, mācību centra “SEX.RF” eksperte

Diezgan tipisks ir to sieviešu kļūdu saraksts, kuras viņas pieļauj, glāstot mīļotos. Skaidri ir arī kļūdu iemesli:
• vai nu jūs darāt to, kas jums patīk, cerībā, ka vīrietim arī tas patīk;
• vai jūs pārspīlējat, tikai tēlojot kaisli;
• vai jums bija slinkums (nebija laika), lai rūpīgi sagatavotos erotiskajam trikam;
• vai esat saskatījusies pornogrāfiju (tur ne vienmēr attēlota patiesība).

Rezultāts – tipisku sieviešu tipiskas neveiksmes.

Pārāk kaislīgs skūpsts

Varētu domāt, ka kaislīgs skūpsts kā romantiskās filmas nevarētu neuzbudināt vīrieti. Tomēr ne visiem vīriešiem patīk pārāk izvirtuši skūpsti. Lielākajai daļai nepatīk, ja sievietes burtiski “zelē” viņu lūpas.

Košana

Kožot mīļotajam, tu iztēlo sevi kā kaislīgu plēsoņu. Bet esi uzmanīga! Vīrieši ir daudz jutīgāki pret sāpēm nekā sievietes. Protams, dažreiz viegli kodieni vai kniebieni uzbudina, iekvēlina seksuālo spēli. Tomēr kaisles uzplūdos aktīvi kost vīrieša krūšu galos nevajadzētu. Noglāsti, paberzē, maigi noskūpsti un glāsti ar mēli – tas viņam noteikti patiks.

Sausās metodes

Manuālās metodes (dzimumlocekļa stimulēšana ar roku) ir viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināt vīrietim spilgtas seksuālās sajūtas. Taču daudzas sievietes aizmirst vienu svarīgu noteikumu: dzimumlocekļa masāžu nevar veikt bez lubrikanta. Tas nesagādās viņam prieku. Tu vienkārši berzēsi mīļotā locekli. Tas var būt pat sāpīgi! Vienmēr lieto silikona smērvielu. Tāds lubrikants ļauj ilgstoši saglabāt slīdamības efektu.

Monotonums

Patiesībā dzimumlocekļa stumbrā nav erogēno zonu. Tādēļ glāstīt tikai to un gaidīt orgasmu ir bezjēdzīgi. Tieši tāpat kā braucīt ar roku dzimumlocekli uz augšu un uz leju ar vienādu spiediena spēku. Tas viss nav par orgasmu.

Pārmērīga stimulācija

Visjutīgākā vieta ir dzimumlocekļa galviņa. Tādēļ ar to jābūt ļoti uzmanīgai, jo īpaši pirms orgasma un tūlīt pēc ejakulācijas. Nepalielini spiedienu, nepaātrini tempu un jo īpaši neaiztiec to ar zobiem.

Urīnizvadkanāla glāsti

Daudzas sievietes ir pārliecinātas, ka orālais sekss noteikti patiks vīrietim. Bet patiesībā ne visiem patīk dzimumlocekļa galviņas un urīnizvadkanāla glāsti ar mēli. Ja vēlaties to ieviest seksā, sāc pakāpeniski un cieši vēro partnera reakciju.

Sēklinieku glāstīšana

Sēklinieki ir viena no visjutīgākajām vietām vīrieša ķermenī. Te sievietēm ir, kur izvērsties savās kļūdās. Ja vien nevēlies tikt vaļā no partnera, nevajadzētu stipri spiest šajā vietā. Mēģinājums savērpt un “apmainīt sēkliniekus vietām” nebeigsies labi.

Sieviete aiz muguras

Anālās atveres un jo īpaši prostatas glāstīšana var sagādāt partnerim visneaizmirstamāko orgasmu dzīvē. Neskatoties uz to, ne visi vīrieši ir gatavi šādiem eksperimentiem.

To praksē pārbaudīt var tad, ja partneris atrodas stāvoklī pirms drīza orgasma. Pretējā gadījumā viņš to var uzskatīt par mēģinājumu apdraudēt viņa godu un pierādījumu tavai neadekvātai uzvedībai.

Glāstu asorti vienā tikšanās reizē

Saistītie raksti

Jo vairāk seksā dažādu glāstu, jo labāk – tā domā daudzas sievietes! Tomēr tas ir kļūdains apgalvojums. Seksa pārsātināšana ar dažādām tehnikām un paņēmieniem nepadarīs to spilgtāku. Tu tikai fiziski un emocionāli nogurdināsi vīrieti un sevi arī. Pārāk daudzveidīgs un sarežģīts sekss bieži vien nenoved pie orgasma.

P.S.

Nevajadzētu aizmirst, ka vīrieši ir vizuāļi. Jo īpaši viņiem patīk skatīties uz sievietes seju. Tāpēc glāstu laikā jāseko savai mīmikai. Dziļdomība un koncentrēšanās nogalina erotiku.

Avots: passion

LA.lv