Veselam
Psiholoģija

Ko nevajadzētu apspriest pirmajā randiņā?0

Publicitātes foto

Pirmais randiņš bieži vien ir stresa un uztraukuma pilns, jo ikviens vēlas atstāt labāko iespaidu uz pretējo dzimumu un noteikti apspriest tikai tēmas, kas garantēs iespēju tikties atkārtoti.

TV24 raidījumā “Plus/Mīnuss īstais” varoņi atklāj, ka pirmajā randiņā runāt par iepriekšējiem partneriem vai iepazīšanās aplikāciju “Tinder” un tās lietošanas biežumu noteikti nevajadzētu runāt.

Ja tomēr pirmais randiņš ir izgāzies, iesakām pāris knifus, kā neveiksmi pārvērst par 180 grādiem. Jo ātrāk cilvēks atzīst, ka randiņš bijis neveiksmīgs, jo labāk. Ja uztraukums bija galvenais vaininieks, tad nevajadzētu baidīties to atzīt.

LA.LV Aptauja

Vai piekrīti, ka pirmajā randiņā par savu attiecību pagātni labāk nerunāt?

  • Jā, uzreiz visas kārtis nav jāatklāj
  • Jā, par pagātni un iepriekšējiem mīlniekiem vispār nedrīkst runāt
  • Nē, domāju, ka tas nav nekas īpašs, palīdz tikai labāk otru iepazīt
  • Nē, es nerunāju un negribētu to dzirdēt arī no pretējā dzimuma

Uztraukums par pirmo randiņu var aizēnot iespaidus par cilvēka patieso personību un izraisīt pat fiziskus simptomus kā svīšanu un elpas trūkumu. Atvainojoties savam partnerim par neveiklību, otrai pusei tas var šķist mīļi.

Foto – Fotolia.com

Pat tad, ja bija cits iemesls, kāpēc nebija labs garastāvoklis, piemēram, slikta diena darbā vai problēmas ģimenē, piedāvājot paskaidrojumu, tiek bruģēts ceļš uz otro iespēju satikties.

Arī humors bieži vien ļauj glābt situāciju – nosūti savam randiņu partnerim ziņu neilgi pēc tikšanās beigām, pajokojot par sevi un neveiklo randiņu. Tas var mazināt diskomfortu, kas pēc randiņa palicis starp jums. Parādi savu romantisko ieinteresētību, ka tev ir humora izjūta un, ka tu neuztver visu pārlieku nopietni.

Saistītie raksti

Vēl viens drošs solis ir, neatkarīgi no dzimumam, saņemties un otru personu pašam uzaicināt uz otro randiņu. Tas ļaus cilvēkam saprast, ka esi viņā ieinteresēts un viņa kompānija tev bijusi tīkama.

Piemēram, ja esat minējuši, ka jums patīk pārgājieni, noorganizē to. Kafejnīca nav ideālā vieta, kur iepazīt otru cilvēku; ja pirmais randiņš bija tāds, tad nākamajā maini vidi, lai iepazītu otru no citas puses un arī parādītu, ka tu proti būt mainīgs.

LA.lv