Veselam
Ārstēšana

Kuldīgā aicina uz veselības dienu dāmām un kungiem 60+0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Piektdien, 25. oktobrī, Kuldīgas novada Sporta skolas sporta kompleksā Kuldīgā, Kalna ielā 6 norisināsies veselības diena dāmām un kungiem 60+ “Par miegu un mieru”. Dalībnieku reģistrācija sāksies no plkst. 10.00.

Pasākuma rīkotāji dalībniekiem sarūpējuši daudzveidīgu piedāvājumu. Būs iespējams piedalīties vingrošanā ūdenī, izbaudīt kadiķa pieskārienu pirtī un saunā, kā arī apmeklēt sāls istabu. Labsajūtas studijā varēs baudīt roku, plecu un galvas masāžu labsajūtai, kā arī manikīru.

Tāpat pasākumā būs iespējams uzzināt vairāk par ārstnieciskajiem augiem un augu spēku veselības profilaksei, kā arī izzināt kvalitatīvas atpūtas un miega noslēpumus. Vēl varēs piedalīties miega masku darbnīcā un rotu meistardarbnīcā.

Svara kabinetā Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas “Uzturs” studentes iepazīstinās ar veselīga uztura principiem un noteiks ķermeņa masas indeksu. Apmeklētājiem ar ķermeņa kompozīcijas analizatoru būs iespēja noteikt kaulu, muskuļu, tauku un ūdens masas proporcijas ķermenī.

Sirds veselības kabinetā varēs veikt kardiogrammu, izmērīt asinsspiedienu, pulsu un noteikt skābekļa daudzumu asinīs. Fizioterapeite Māra Laube informēs par miega kvalitātes un vispārējās fiziskās veselības uzlabošanu un teipošanu. Tāpat pasākumā varēs baudīt veselīgus kokteiļus un uzkodas.

Bet Kuldīgas kultūras centra kinozālē 13.30 uz lekciju – diskusiju “Bezmiegs un kā ar to tikt galā” aicinās psiholoģe Dita Leinerte.

Saistītie raksti

Pasākums norisinās projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” (Nr. 9.2.4.2/16/I/095) ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamību visiem Kuldīgas novada iedzīvotājiem.

Pasākumu organizē Viduskurzemes tūrisma apvienība sadarbībā ar Kuldīgas aktīvās atpūtas centru, Kuldīgas novada Sporta skolu un Kuldīgas Kultūras centru.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Neļaut emocijām kontrolēt šķīvja saturu
8 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Piecas biežāk pieļautās kļūdas lūpu kopšanai rudenī
11 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Bērnam paaugstināta temperatūra. Pazemināt vai tomēr ne?
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Ekonomika
Minimālās pensijas nepieaugs tik strauji, kā cerēts 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sals līdz -7 grādiem: laika prognoze piektdienai
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Šokējošs skats Rīgas ielās: policija izplata lūgumu sabiedrībai 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Zolitūdē piemin lielveikala sabrukšanas sesto gadadienu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Garkalnes novadā šovakar nāvējoši sabraukta gājēja
43 minūtes