Veselam
Netradicionāli

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm 16

Foto – Fotolia

Kāds būs gads veselības ziņā?

2018.gadā neviena zodiaka zīmju pārstāvja imūnsistēma nedarbosies ar pilnu jaudu. Tiem, kas nerūpējas par savu veselību, nebūs ilgi jāgaida, lai saķertu saaukstēšanos un vīrusu saslimšanas. Zvaigznes iesaka visiem nākamajā gadā ievērot veselīgu dzīvesveidu, draudzēties ar sportiskām aktivitātēm, pielietot pareiza uztura pamatprincipus un atbrīvoties no liekā svara.

Nākamajā gadā vieglāk nekā parasti būs iespējams atbrīvoties no kaitīgajiem ieradumiem – izmanto to, lai uzlabotu savu veselību.

2018.gadā pastāv liela varbūtība gūt traumas un iedzīvoties citās balsta un kustību aparāta problēmās. Nodarbojoties ar sportu un fizisko slodzi, vajag būt ārkārtīgi uzmanīgam.

Ārstējot jebkādas, pat niecīgākās kaites, vērsies tikai pie kvalificētiem speciālistiem. Pašārstēšanās un šaubīgi eksperimenti ar veselību 2018.gadā var nodarīt īpaši lielu kaitējumu. Attiecies pret savu veselību saudzīgi.

Auns

Visu 2018.gadu Aunam jābūt uzmanīgam, jo pastāv liela traumu iespējamība. Izvairies nodarboties ar ekstrēmiem sporta veidiem un citām aktivitātēm, kurās ir augsta traumatisma iespēja. Taču papildu piesardzība nenāks par ļaunu nekur – darbā, mājās, transportā, uz ielas.

Lai izvairītos no kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumiem, Aunam jāpāriet uz veselīgu uzturu. Ja tev ir liekais svars, ievēro diētu, kas palīdzēs pakāpeniski nomest nevajadzīgos kilogramu. Vislabāk to darīt pavasara beigās.

Vasarā tev var rasties zobu un ādas problēmas – neielaid tās, sāc ārstēšanos nekavējoties.

Zvaigznes aicina vīriešus Aunus neaizmirst par prostatas veselības svarīgumu. Visu mazā iegurņa orgānu ārstēšana būs īpaši efektīva otrajā pusgadā.

Vērsis

2018.gadā Vērsim vajag īpašu uzmanību pievērst galvas smadzeņu asinsvadiem un locītavām, kas būs īpaši vārīgas. Vasaras karstie mēneši var kļūt par laiku, kad šīs veselības problēmas sasniegs augstāko punktu. Lai šīs kaites minimizētu, zvaigznes iesaka Vērsim veikt profilakses pasākumus, nostiprināt novājināto imunitāti, ievērot veselīgu dzīvesveidu. Nestrādā līdz spēku zudumam, atceries par pilnvērtīgas atpūtas nozīmīgumu.

Nākamais gads ir teicami piemērots, lai uzveiktu problēmas, kas saistītas ar aknām, muguras lejasdaļu un mugurkaulu, endokrīno sistēmu. Gada beigās nepieciešamības gadījumā veic ģenitālo un urīnizvades orgānu, taisnās zarnas un prostatas ārstēšanu. Tomēr nekādā gadījumā nenodarbojies ar pašārstēšanos. Atteikšanās no kaitīgajiem ieradumiem ļaus Vērsim vēl vairāk nostiprināt savu organismu.

Dvīņi

2018.gadā vājās vietas Dvīņu organismā var būt mazā iegurņa orgāni. Ja vasarā atpūtīsies pie jūras, izvairies no peldēšanās aukstā ūdenī, lai neciestu ģenitāliju un urīnizvades sistēma. Iespējami arī traucējumi prostatas un divpadsmitpirkstu zarnas darbībā, tāpēc labāk negaidīt trauksmes zvanu un savlaicīgi izmantot profilakses pasākumus.

Vasaras beigas un rudens sākums teicami piemērots, lai ārstētu gremošanas sistēmu. Vēlā rudenī par sevi var atgādināt aknas, taču tu varēsi viegli tikt galā ar slimības saasināšanos, ieklausoties kvalificēta ārsta padomos.

Gada beigās zvaigznes iesaka Dvīņiem, kas cieš no sāpēm muguras rajonā, veikt mugurkaula izmeklēšanu. Laikus sākta ārstēšanās palīdzēs izvairīties no sarežģījumiem. Ziemas sākums ir labvēlīgs laiks, lai cīnītos ar cukura diabēta izpausmēm.

Vēzis

Vēžiem 2018.gadā zvaigznes iesaka sargāt muguru un aknas. Īpaši aktuāla šī rekomendācija būs pavasara beigās un visas vasaras garumā. Piesargies no traumām, caurvējiem un ķermeņa pārmērīgas atdzišanas, citādi ārstēšanai būs vajadzīgs ilgs laiks un, iespējams, prāvas finanses. Vēl šajā laikā riska grupā ir Vēži, kam diagnosticēts cukura diabēts.

Sirds un asinsvadu sistēma, kuņģis un žultspūslis būs pateicīgi tev par uzmanību vasaras un rudens periodā. Gada beigas ir lieliski piemērotas gremošanas orgānu ārstēšanas un profilakses pasākumiem. Lai izvairītos no saaukstēšanās slimībām, nostiprini imūnsistēmu, ievēro veselīgus ēšanas paradumus, sadraudzējies ar ārstniecisko fizkultūru un atbrīvojies vismaz no viena kaitīgā paraduma – tu nenožēlosi!

Lauva

Lauvam 2018.gadā nepieciešams ļoti sargāt gremošanas sistēmu, tāpēc nāksies atteikties no pārmērībām ēšanā un ievērot maksimāli veselīgu dzīvesveidu. Īpaši ieklausies savā kuņģa un zarnu trakta stāvoklī no maija līdz augustam. Savārguma gadījumā pašārstēšanās nepalīdzēs, tāpēc labāk neeksperimentēt. Savukārt laba speciālista pareizi izveidota diēta palīdzēs uzlabot gremošanas orgānu darbību.

Ja “streiko” tavas plaušas vai bronhi, labvēlīgs laiks to ārstēšanai ir jūlijs-oktobris. Un neaizmirsti atmest smēķēšanu, ja tu rūpējies par savu veselību.

Ja tev ir hroniskas žultspūšļa un sirds un asinsvadu veselības problēmas, vislabāk tās novērst novembrī-decembrī.

Jaunava

Zvaigznes brīdina, ka 2018.gadā Jaunavai var pasliktināties sirds, kuņģa un žultspūšļa veselība, kas, visticamāk, notiks maijā-augustā. Negaidi, kad organisma darbībā radīsies problēmas. Stiprini imunitāti, atsakies no kaitīgajiem ieradumiem, ievēro pareiza uztura principus un aktīvu dzīvesveidu – tam visam ir jākļūst par tavas dzīves normu.

Nervus un elpošanas sistēmu ieteicami ārstēt rudens sākumā. Sargi rokas no traumām un pārmērīgas slodzes. Ja kauliem vai roku locītavām vajadzīga medicīniska palīdzība, tad visrezultatīvākā tās būs jūlijā-oktobrī. 2018.gadā nav izslēgtas problēmas ar balsta un kustību aparātu, tāpēc esi piesardzīgs un uzmanīgs.

Svari

Svariem vajag iemācīties kontrolēt savas emocijas un neuztraukties par niekiem. Nervi būs saspīlēti visu 2018.gadu, bet vasaras karstums var vēl vairāk pastiprināt šo tendenci. Ja tu nespēj savaldīt savus nervus, mēģini konsultēties ar speciālistu. Pašrocīga zāļu izvēle var tikai pasliktināt situāciju.

Rudens un ziemas vīrusu saslimšanu uzliesmojumi neies Svariem ar līkumu. Centies izmantot respiratoro vīrusu infekciju profilakses pasākumus. Gada aukstajos mēnešos tava elpošanas sistēma būs īpaši jūtīga, tāpēc nepieļauj ķermeņa pārmērīgu atdzišanu un nekontaktējies ar gripas slimniekiem.

Sākot no vasaras vidus, zvaigznes sola Svariem, ka izdosies izārstēt slimības, kas skar dzimumorgānu un barības vadu. Tas attiecas arī uz deguna, rīkles, aizdegunes un ausu slimībām. Ja paspēsi iziet ārstēšanās kursu līdz oktobra beigām, recidīvi tevi neapdraudēs.

Skorpions

2018.gadā apdraudēta būs Skorpiona nervu sistēmas stabilitāte. Lai situācija nenonāktu līdz nervu satricinājumam, lietderīgi būs parūpēties par dzīvesveida mainīšanu. Izveido darba-atpūtas režīmu, vairāk staigā svaigā gaisā, atsakies no kaitīgiem ieradumiem (nākamajā gadā to izdarīt būs vieglāk nekā parasti), lieto veselīgu pārtiku un mēģini atrast nodarbi, kas sniedz pozitīvas emocijas.

Skorpionam, kas nodarbojas ar sportu vai fizisku darbu, ar maksimālu piesardzību jāveic aktivitātes, kas rada slodzi uz rokām. Riska grupā ir arī tava elpošanas sistēma. Neapsaldē plaušas, citādi izveseļošanās būs ilga.

Jūlijā-oktobrī zvaigznes sola Skorpionam acu un galvas slimību rezultatīvu ārstēšanu. Pēdējos divos 2018.gada mēnešos vēlams ārstēt deguna, rīkles, aizdegunes un ausu slimības. Šis laiks arī ir lieliski piemērots cīņai ar dzimumorgānu sistēmas saslimšanām.

Strēlnieks

2018.gadā Strēlniekam ļoti svarīgi sekot līdzi barības vada, balsenes, deguna, rīkles, aizdegunes un ausu veselībai. Pat vasarā ir augsta iespējamība saslimt ar angīnu vai laringītu. Iespējamas problēmas ar dzimumorgānu sistēmu vai gremošanas orgāniem. Augstāko punktu tās var sasniegt gada karstajos mēnešos.

Ja tava limfātiskā sistēma darbojas ar traucējumiem, šogad ir īstais laiks, lai nodarbotos ar problēmas likvidēšanu. Zvaigznes sola pozitīvu rezultātu, ja tu iziesi ārstēšanās kursu jūlijā-oktobrī. Tieši šajā laikā ir labi ārstēt arī traumas un kāju slimības.

Gada beigās Strēlniekam ieteicams veikt acu un galvas slimību ārstēšanu un profilaksi. Ņem vērā, ka visas medikamentozās un citas iejaukšanās organismā darbībā drīkst nozīmēt tikai ārsts.

Mežāzis

2018.gads Mežāzim atgādinās par nepieciešamību sekot līdzi galvas un acu veselībai. Neatstāj bez uzmanības biežas galvassāpes, dzirksteles acīs un galvas reiboņus – tas viss var notikt ne tikai laikapstākļu maiņas dēļ, bet būt signāls, ka nepieciešams rīkoties. Šādu satraucošu simptomu rašanās gadījumā noteikti vērsies pie speciālista. Zvaigznes iesaka sākt ārstēšanos vasaras beigās, kad gaisa temperatūra būs saudzīga.

2018.gads solās būt labvēlīgs, lai ārstētu balsta un kustību aparāta slimības. Tam vislabākais laiks ir otrais pusgads.

Pēdējais rudens mēnesis piemērots tam, lai beidzot veltītu uzmanību limfātiskajai sistēmai. Tieši tā atbild par tavu imunitāti un daudzu svarīgu orgānu un organisma sistēmu veselību.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs 2018.gadā var sajust nepatīkamus limfātiskās sistēmas darbības traucējumus. Zvaigznes iesaka tev vairāk kustēties, lai nebūtu limfātiskās stagnācijas un audu endēmijas, īpaši vasarā. Limfātiskas sistēmas darbības traucējumu dēļ var rasties problēmas ar kājām. Apakšējās ekstremitātes visu gadu būs apdraudētas, pacenties izvairīties no traumām un pārslodzēm. Šajā ziņā maijs-augusts ir visbīstamākais periods.

Jūlijs-oktobris būs ļoti labs, lai ārstētu nervu un gremošanas sistēmu – izmanto šo periodu, lai tiktu galā ar ieilgušām šīm organisma problēmām. Tāpat šis periods būs labvēlīgs, lai ārstētu balsta un kustību aparāta saslimšanas.

Novembrī-decembrī Ūdensvīriem, kas ir problēmas ar redzes orgāniem, ieteicams veikt profilaktiskus vai ārstnieciskus pasākumus. Rezultāti solās būt labi.

Zivis

Zivīm 2018.gadā vajag saudzēt acis. Ja tavs darbs saistīts ar ilgu atrašanos pie datora monitora, noteikti sniedz redzes orgāniem atpūtu. Parādoties satraucošiem simptomiem, nelaid procesu pašplūsmā, bet vērsies uz izmeklēšanu pie oftalmologa, iegādājies speciālas aizsargājošas brilles, sāc veikt ārstniecisko vingrošanu acīm, lieto mitrinošus pilienus.

Parūpēties Zivīm vajag arī par balsta un kustību aparātu. Liela iespēja gūt traumu un varbūtība, ka radīsies nekomfortablas sajūtas locītavās.

Ja ir problēmas ar olnīcām vai asinsvadiem, gada vidus ir labākais laiks, lai sāktu ārstnieciskus pasākumus to likvidēšanai. Pabeigt ārstēšanu vēlams līdz oktobrim.

Gada beigas zvaigznes Zivīm iesaka veltīt problēmām, kas attiecas uz nervu sistēmu un gremošanas orgāniem. Vēršoties pie kvalificēta speciālista, tu varēsi jūtami uzlabot šo orgānu stāvokli.

Avots: “1001goroskop.ru”

LA.lv