Veselam
Dzīvesveids

Lattelecom Rīgas maratona dalībnieku numurus var saņemt birojā un mājās0

Publicitātes foto

Lattelecom Rīgas maratona vienošanās ar DPD Latvija paredz, ka jaunajā sezonā starta numurus dalībnieki saņemt varēs ne tikai EXPO, kā iepriekšējos gados, bet arī birojā vai mājās. Pakalpojums, kas orientēts uz uzņēmumu komandām, kas kuplā skaitā piedalās pasākumā, un dalībniekiem no reģioniem, kuriem starta numuru obligātā izņemšana Rīgā pirms pasākuma mēdz būt apgrūtinoša, atvieglos starta numuru izņemšanu un vēl vairāk stimulēs uzņēmumu komandu un dalībnieku no reģioniem iesaisti pasākumā.

“2019. g. 18.-19. maijā, kad Lattelecom Rīgas maratons pirmoreiz norisināsies Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) Zelta kvalifikācijas zīmē (IAAF Gold Label), Rīga pieredzēs vēl nebijušu skrējēju pieplūdumu no Latvijas un ārvalstīm. Sadarbība ar DPD Latvija pirmajā “zelta sezonā” būs neatsverama, ļaujot atslogot EXPO, kurā skrējēji tradicionāli ierodas pēc starta numuriem, kā arī nodrošinot augstākā līmeņa servisu uzņēmumu komandu dalībniekiem un dalībniekiem no Latvijas reģioniem, kuri vēlēsies starta numurus saņemt birojā vai mājās”, komentē Aigars Nords, Lattelecom Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs.

Līdz pat vairāk nekā simts uzņēmumu komandām, kuras pārsvarā startē īsākajās 6km un 10km distancēs, sadarbība ar DPD Latvija kurjerpasta servisu atvieglos uzņēmuma komandu dalību pasākumā, piedāvājot iespēju aiztaupīt vizīti EXPO un komandas dalībnieku numurus saņemt birojā.

Lattelecom Rīgas maratons iekarojis lielu popularitāti uzņēmumu komandu vidū – dalību Latvijas lielākajā publiskajā sporta pasākumā uzņēmumi izmanto darbinieku motivēšanai un veselīga dzīvesveida popularizēšanai, nereti tradicionālās uzņēmumu vasaras sporta spēles aizstājot ar dalību Lattelecom Rīgas maratonā.

Organizatori sadarbībā ar DPD pirmo reizi uzņēmuma komandām piedāvās iespēju nogādāt dalībnieku numurus uz jebkuru adresi ar kurjera starpniecību vai arī dalībniekiem no reģioniem saņemt tos sev ērtākajā Pickup punktā visā Latvijā.

Saistītie raksti

Uzņēmumi, kuri savas komandas dalībnieku numurus vēlēsies saņemt birojā, piegādei varēs reģistrēties no 2019. gada 8. aprīļa līdz 8. maijam, savukārt, numurus birojā saņemt no 13.maija līdz 16. maijam. Dalībnieki, kas uzturas un dzīvo reģionos, un vēlēsies savu numuru Maratona nedēļā saņemt DPD Pickup tīklā visā Latvijā, piegādei varēs pieteikties no 1.janvāra, reģistrējoties skrējienam mājaslapā vai apmaksājot vēlmi saņemt dalībnieka numuru. Detalizēta informācija par pieteikšanos pakalpojumam un tā izmaksām uzņēmumiem un dalībniekiem no ārpus Rīgas, atrodama Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā.

Pārējie dalībnieki, kā vienmēr, saņemt starta numurus varēs EXPO, kas notiks no 2019. gada 17.-18. maijam. Detalizētu informāciju par EXPO norises laikiem un vietu dalībnieki saņems, tuvojoties pasākumam.

LA.lv