Veselam
Ārstēšana

Līdz 7. novembrim var akcijai pieteikt savu sirdsmāsiņu0

Publicitātes foto

Nepilna mēneša laikā akcijai ‘’Meklējam sirdsmāsiņu’’ ir pieteiktas pirmās 100 medmāsas. Akcijas organizatori – Rietumu Bankas labdarības fonds un laikraksts ‘’Diena’’ – aicina ikvienu esošo vai bijušo slimnīcu pacientu atbalstīt un pieteikt akcijai savu sirdsmāsiņu, tādējādi izsakot atzinību un pateicību par medmāsiņu veikto darbu.

Rietumu Bankas labdarības fonds medmāsiņām piešķirs naudas prēmijas 1000 eiro apmērā (pirms LR nodokļu nomaksas) un aicinās piedalīties svinīgā pieņemšanā Prezidenta pilī šī gada novembrī.

Pateikt paldies nekad nav par vēlu, tāpēc, ja Tava sirdsmāsiņa joprojām strādā kādā no universitātes slimnīcām, Tu vari viņai pateikties, aizpildot akcijas anketu kādā no trīs slimnīcām vai sūtot elektronisku pieteikumu uz e-pastu [email protected]

Saistītie raksti

Atgādināsim, ka Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā strādā 475, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā 703 un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā 1200 medmāsas. Šobrīd aktīvākie balsotāji ir esošie un bijušie Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas māsiņu pacienti un viņu ģimenes.

Māsu pieteikšana akcijā tiek veikta visās pieminētajās slimnīcās, aizpildot akcijas anketu, vai elektroniski, sūtot e-pastu uz [email protected] līdz šī gada 7.novembrim (ieskaitot).

LA.lv