Veselam
Ārstēšana

Lūdz sabiedrības atbalstu ratiņkrēsla elektromotora iegādei Aleksandram0

Publicitātes foto

Aleksandrs Ronis kopš sešu gadu vecuma pārvietojas ratiņkrēslā. Tomēr, neskatoties uz to, viņa dzīve ir piesātināta un sabiedriski aktīva. Aleksandra ikdienas gaitas ļoti atvieglotu BATEC mobility ierīce, kura iegādei viņš lūdz sabiedrības atbalstu.

Ikdienā Aleksandrs nodarbojos ar sportu un sabiedriskām aktivitātēm. Jau četrus gadus Aleksandrs ir Latvijas sēdvolejbola izlases sastāvā. Viņš ir filmējies īsfilmā „Sarauj, Just!”, kurā atveido galveno lomu, kā arī filmā „Dvēseļu putenis” masu skatos filmējies kā cietušais karavīrs. Aleksandrs ir Rīgas Centrālcietuma brīvprātīgais – stāsta ieslodzītajiem par savu dzīvi, ka nekad nav jāpadodas un vienmēr ir jātic saviem spēkiem.

Mājās Aleksandrs pārvietojas tikai uz rokām, ratus izmanto, lai pārvietotos ārā, kas nereti ir grūti.

Aleksandra ikdienas gaitas ļoti atvieglotu BATEC mobility ierīce. Tas ir elektromotors, ko var pievienot pie jebkāda ratiņkrēsla. Ar tā palīdzību viņš varētu brīvi pārvietoties sniegā, smiltīs un pat mežā. Ar uzlādi var nobraukt apmēram 25km un maksimālais ātrums, ko tas sasniedz, ir ap 30 km/h.

Saistītie raksti

Ar šo ierīci viņš varētu pilnvērtīgi pārvietoties vietās, kurās šobrīd to izdarīt ir ļoti sarežģīti, piemēram, pa smiltīm. Ziemas laikā viņam nebūtu tik daudz jāuztraucas par sasnigušu ceļu, jo ar šo ierīci viņa pārvietošanās būtu atvieglota un viņš varēs nokļūt tur, kur vēlēsies. Aleksandrs stāsta: „Ir ļoti svarīgi darīt visu, lai cilvēki, kuru kustību spējas ir ierobežotas, netiktu izolēti, bet varētu pēc iespējas aktīvāk iekļauties sabiedrībā, paši izdarīt sev nepieciešamas lietas. Esmu šādu ierīci izmēģinājis testa braucienā. Tas bija lieliski!”

Aleksandram ratiņkrēsla elektromotora ierīces iegādei nepieciešami 4000 EUR, ikvienam ir iespēja ziedot un sniegt Aleksandram iespēju vēl aktīvāk iekļauties sabiedrībā un būt neatkarīgākam no citiem savās gaitās.

Palīdzēsim Aleksandram piepildīt viņa vajadzību!

Ziedot iespējams fonda „Tavs Atbalsts”vietnē.

Aleksandra Instagram konts.

LA.lv