Veselam
Neticami stāsti

Mamma izdomā asprātīgu veidu, kā bērnam “iemānīt” dārzeņus, un iegūst pasaules slavu0

Foto: instagram/ jacobs_food_diaries

Leila no Melburnas, Austrālijas, izdomāja asprātīgu veidu, kā sava trīsgadīgā dēliņa Džeikoba iemīļotākos grāmatu varoņus pārvērst veselīgās maltītēs, raksta brightside.me.

Šodien Leilas metodi izmanto tūkstošiem citu vecāku visā pasaulē, ar lepnumu atklājot, ka saviem bērniem veselīga pārtika vairs nav “jāiemāna” – viņi to ar prieku apēd paši!

Leilai sociālajā tīklā Instagram kontā “Džeikoba ēdiena dienasgrāmatas” seko vairāk kā 217 000 cilvēku, starp viņiem arī pasaules slavenais pavārs Džeimijs Olivers.

Mamma dēla pusdienas pārvērš mākslas darbā un iemanto atpazīstamību visā pasaulē!

Leilas dzīve mainījās kādā nesteidzīgā svētdienas rītā, kad viņa izlēma Džeikobam pagatavot brokastis, kas atgādina kādu grāmatu varoni. Dēla reakcija bija tik lieliska, ka mamma nejaušo ideju turpināja, “atdzīvinot” arvien jaunus tēlus!

Pēc kādam laika draugi sievietei ieteica maltītes sākt fotografēt un ievietot bildes sociālajos tīklos. To laiku atceroties, Leila smejas:”Man nebija ne jausmas, kas ir tēmturis, laiki, dalīšanās ar postiem un viss pārējais.”

Mamma Leila ar dēliņu Džeikobu.
Foto: instagram/jacobs_food_diaries

Saistītie raksti

Gadu vēlāk Leila jau stāstīja par savu hobiju dažādās televīzijās, arī Ellenas šovā, par viņu rakstīja laikraksti un sieviete ieguva arvien lielāku atpazīstamību.

Džeikoba ēdiena dienasgrāmata ir festivāls šķīvī! Šodien tur atrodami ne tikai grāmatu varoņi, bet arī tādas slavenības kā Eimija Vainhausa, Deivids Bovijs, Maikls Džeksons, neskaitāmi supervaroņi un citas atpazīstamas gan reālas, gan izdomātas personības!

LA.LV Aptauja

Ko Tu domā par šādu mākslu?

  • Pārsteidzošs talants, es neko tādu nevarētu izdarīt
  • Es noteikti gribētu izmēģināt, labs veids, kā bērnam ēšanu pārvērst piedzīvojumā
  • Neredzu neko īpašu, katrs tā var

Ieskaties, kā soli pa solim top daži no Leilas veselīgajiem mākslas darbiem!

LA.lv