Veselam
Sekss

“Man ir vīrs un “boyfriends”!” Sievietes atzīšanās par dzīvi un seksu poliamorās attiecībās0

Foto: Pexels

“Es satiku savu brīnišķīgo, mīlošo vīru 18 gadu vecumā un pēc diviem gadiem mēs apprecējos,” The Guardian raksta lasītāja Laura. Gredzenus ar mīļoto sieviete mija pirms 16 gadiem.

Lai gan katrs nākamais gads tikai stiprināja pāra mīlestību un laulību, kaut kas sāka trūkt – seksuālā dzīve kļuva arvien “pliekanāka”.

Pirms pāris gadiem Laura ar vīru nolēma iesaistīties dažādos erotiska rakstura pasākumos, kur arī precētiem pāriem iespējams sastapt jaunas simpātijas un izdzīvot kvēlākās fantāzijas. Abi bija ļoti patīkami satraukti par jaunu soli laulības un seksuālajā dzīvē.

Viņi satika citus cilvēkus, ar kuriem patiesi atrada kopīgu valodu un arī intīmi spēja rast pazudušo kaisli. “Tas bija pilnīgi negaidīti, bet mēs tagad uzskatām sevi par poliamoriem cilvēkiem. Mans vīrs joprojām ir mans dvēseles radinieks un es nevaru iedomāties dzīvi bez viņa, bet man arī ir lielisks draugs jeb “boyfriends”,” atklāti saka Laura, papildinot, ka

viņa šajās attiecībās ir ne tikai ieguvusi puisi, bet arī jaunu labāko draudzeni – sava vīra mīļoto!

Lai paskaidrotu tuvāk – poliamorija ir tuvas attiecības ar vairākiem cilvēkiem vienlaikus pēc savstarpējas piekrišanas, konkrētāk – kā sadzīvot, katrs pāris un grupa nosaka paši.

Pāris domāja, ka, atverot durvis atvērtām attiecībām, sekos greizsirdība, bet tā nenotika. Poliamori cilvēki biežāk jūt prieka sajūtu par otru, neuztver savu partneri tikai par paša īpašumu un spēj sadzīvot ar sākotnēji grūti izprotamu attiecību modeli.

Saistītie raksti

“Tagad visi četri esam kā ģimene – kopīgi baudām brīvdienas, karstas naktis un svētkus. Kā jau attiecībās, ne tikai prieki, viens otru atbalstām arī grūtos brīžos,” atklāj Laura. Visiem četriem ir ļauts arī iesaistīties vienas nakts sakaros, tomēr attiecībās palikt tikai četratā.

LA.LV Aptauja

Vai tu varētu iedomāties sevi šādās attiecībās?

  • Jā, es varētu pamēģināt - ir taču iespējams mīlēt divus cilvēkus vienlaicīgi
  • Esmu tagad/iepriekš bijis šādās attiecībās
  • Es īsti nesaprotu, kā tādas attiecības var ilglaicīgi strādāt
  • Nē, es esmu greizsirdīgs un tradicionāls cilvēks - mans mīļotais pieder tikai man

Šāds attiecību modelis noteikti neder visiem, bet Laura teic, ka jaunā dzīve abus laulātos ir satuvinājusi. Viņu starpā valda uzticība un mīlestība. Atklājot visas kārtis un dzīvojot bez noslēpumiem, arī savstarpējā komunikācija ir uzlabojusies. “Mēs esam kopā, vienlaikus izbaudot un izpētot visas brīnišķīgās, jutekliskās iespējas, ko sniedz dzīve,” paskaidro sieviete.

LA.lv