Veselam
Sekss

“Mums ir pāri 70 un lielisks sekss!” Mīlnieki lauž ierūsējušus stereotipus par attiecībām0

Foto: pexels.com

“Man ir 70 un manam partnerim ir 79 gadi. Kad iepazināmies, es 10 gadus biju atraitne. Lai gan mana dzīve bija vientuļa, es nemeklēju jaunas attiecības, īpaši šajā vecumā, par seksu jau sen biju aizmirsusi,” The Guardian atklāj kāda lasītāja Sūzija.

Ar tagadējo draugu sieviete bija pazīstama jau apmēram 15 gadus, bet pirms pāris mēnešiem draudzīgas sarunas ievirzījās dziļākā gultnē – abi sprieda par dzīves jēgu, kāda ir viņu nozīme, ko vēlas vēl paspēt? Šī atklātība un sava veida brīvība seniorus satuvināja.

“Saprotams, ka mūsu vecumā seksuālā tieksme vairs nav tāda kā jaunībā un par intīmām attiecībām nemaz nedomāju, bet Daniels mani pēc vakariņām reiz pārsteidza ar kaislīgu skūpstu un kaut kas mani iekvēlojās, iedegās jaunības liesma un mēs savas simpātijas un pieķeršanos sākām izrādīt arī fiziski,” atceras Sūzija.

Sākumā tas nebija pilnīgs dzimumakts, vecums tomēr abiem mīlniekiem ir ievērojams. Daniels izmēģināja dažādus stimulējošus medikamentus, bet to blakusparādību dēļ lietošanu nācās pārtraukt. Pāris gan īpaši nepārdzīvoja.

Saistītie raksti

Pēc laika nostiprinot attiecības ne tikai emocionāli, bet arī fiziski ar pieskārieniem, glāstiem un skūpstiem, abu pašpārliecinātība ļāva mīlēšanos izprast jaunā veidolā.

“Tas nav tikai sekss, es sapratu, ka man sava tuvība ar mīļoto nav jāiekļauj visiem pieņemtos rāmjos, lai pateiktu skaļi, ka man ir lieliskas intīmas attiecības!” ar pārliecību teic Sūzija atgādinot visiem zināmu faktu, ka vecums ir tikai skaitlis un dzīve (arī sekss) nebeidzas ne pēc 50, 60 un pat 70 gadu sasniegšanas!

LA.lv