Veselam
Sekss

“No bailēm mīlēties līdz kaislīgām naktīm ar interneta kavalieriem!” Jaunas atraitnes pikantais ceļojums pie sevis0

Foto: Shutterstock

Emma vēl nebija sasniegusi 40 gadu vecumu, kad pēkšņi nomira viņas vīrs. “Bijām precējušies septiņus gadus, viņš ilgi slimoja, tomēr nāve tik un tā nāca kā šoks,” The Guardian raksta lasītāja.

Mīļotā zaudējums uz sievieti atstāja ne tikai emocionālu, bet arī fizisku tukšumu. Emma atklāj, ka varējusi turēt roku virs uguns un neko nejust, viņa bija pazaudējusi spēju just fiziskas sāpes, tuvību, pieskārienu.

Septiņus mēnešus pēc vīra nāves, sievietei uzmanību sāka pievērst kāds 12 gadus jaunāks vīrietis, ar kuru Emma iepazinās ceļojot.

Tā bija pirmā reize, kad Emma apsvēra ideju par seksuālām attiecībām ar citu vīrieti, tomēr vainas apziņa neļāva pakļauties kārdinājumam.

Foto: Pexels

Ar vīru seksuālā dzīve sākās attiecību sākumā, mīlēšanās bija viegla un ļāva teju vai lidot. Gadiem ejot, slimība, protams, ietekmēja pāra attiecības starp palagiem, tomēr brīnumainā kārtā mēnesi pirms vīra nāves, abu dzirksts bija iedegusies un viņi satuvinājās vairāk kā jebkad.

Emma bija krustcelēs un nespēja nedomāt par vīru, tāpēc romānam nepadevās.

Gadu pēc mīļotā nāves Emma beidzot jutās gatava atgriezties dzīvē un, sameklējusi telefonā jaunības dienu drauga telefona numuru, atjaunoja kontaktu ar bijušo puisi, lai pavadītu kopā romantisku nedēļas nogali.

“Mums vienmēr bija fantastisks, elektrisks, karsts un neticami kaislīgs sekss, bet nekā vairāk,

tāpēc zināju, ka Roberts man atbildēs un piekritīs atgriezties jaunības dienu atmiņās,” atklāj sieviete. Roberts izteica līdzjūtību par Emmas vīra nāvi un uzaicināja viņu ciemos pie sevis uz Itāliju, kur atkal nododoties mīlas priekiem. Tā bija maģiska nedēļas nogale prom no realitātes, laika un atmiņām.

Foto: Shutterstock

Saistītie raksti

“Roberts atvēra laidara vārtus, pēc tam man bija sekss vairākas reizes nedēļā ar dažādiem, internetā satiktiem vīriešiem. Visi bija jaunāki par mani, kāds piecus, cits pat 15 gadus jaunāks,” atzīstas sieviete.

Vētrainā dzīve gan ļāva atrast vīrieti, ar kuru Emma šobrīd ir nopietnās attiecībās, tomēr pirmā vīra zaudējums ir atstājis nopietnas pēdas un Emma vēl joprojām nav pārliecināta, vai monogāmas attiecības ir viņai piemērotākās.

LA.lv