Veselam
Uzturs

Notiks diskusija par veģetāra un vegāna dzīvesveida niansēm0

Foto: Shutterstock

Veģetārs un vegāns uzturs kļūst arvien populārāks, vienlaikus rosinot virkni jautājumu par to, kādu iespaidu tas atstāj uz mūsu ikdiena dzīvi, fizisko sniegumu un veselības stāvokli ilgtermiņā. Lai pārrunātu to, kā pareizi plānot savu ēdienkarti un identificētu svarīgākās veģetāriešiem un vegāniem nepieciešamās uzturvielas un vitamīnus, BENU Aptieka rīko diskusiju, kurā ar padomiem un noderīgu informāciju dalīsies pieaicinātie eksperti.

Diskusijā Veģetārs un vegāns dzīvesstils – uzturs, fiziskās aktivitātes, ādas un matu kopšana piedalīsies sporta entuziasts, veģetāra dzīvesveida piekritējs, viens no CrossFit pamatlicējiem Latvijā Kaspars Zlidnis, uztura speciāliste, veselības zinātņu maģistre uzturzinātnē Liene Sondore, kā arī ārste dermatoloģe Lauma Valeine un BENU Aptiekas skaistuma konsultante Natālija Gavriļčenko.

Diskusijas ietvaros eksperti pārrunās veģetāra un vegāna dzīvesveida nianses, to, kas jāņem vērā, izvēloties šādu dzīvesveidu, plānojot uzturvielām un vitamīniem bagātu ēdienkarti, kā arī kam veģetāra un vegāna dzīvesveida piekritējiem būtu jāpievērš uzmanība ādas un matu kopšanā un izvēloties dzīvesveidam atbilstošu kosmētiku.

Saistītie raksti

Veģetāriešiem un vegāniem piemēroto produktu ražošanā netiek izmantotas dzīvnieku sastāvdaļas un ĢMO, un tie ir reģistrēti kā vegānu/veģetāriešu produkti Pārtikas un veterinārajā dienestā, tādējādi piemēroti lietošanai uzturā vegāniem un veģetāriešiem.

BENU veselības un skaistuma akadēmijas lekciju cikla diskusija Veģetārs un vegāns dzīvesstils – uzturs, fiziskās aktivitātes, ādas un matu kopšana norisināsies šā gada 25. aprīlī, plkst. 18.00 un būs pieejama ikvienam interesentam tiešsaistes tiešraidē BENU Aptiekas Facebook lapā.

 

LA.lv