Veselam
Ārstēšana

Notiks izglītojoša tikšanās par sievieti un diabētu 16

Foto-Shutterstock

Tuvojoties 14. novembrim, kas ir Pasaules diabēta diena, sociālais projekts “Diabēta skola” katru gadu aktualizē un vērš uzmanību ar diabētu saistītām problēmām. Šī gada novembris pasaulē tiek aizvadīts ar lozungu “Sieviete un diabēts”, kas aktualizē sabiedrības zināšanas un attieksmi par diabētu un tā riskiem sievietēm, jo īpaši, iestājoties grūtniecībai.

Diabētam veltītais pasākums “Sieviete un Diabēts” notiks pirmdien, 13. novembrī, plkst. 13.00 Rīgā, Vienības gatvē 109, konferenču zālē.

Lai sniegtu ieguldījumu šīs slimības profilakses veicināšanā, Euroaptieka un MFD Veselības grupa aicina uz Pasaules Diabēta dienai veltītu pēcpusdienu, kur klātesošie tiks iepazīstināti ar speciālistu sagatavotajām prezentācijām par veselīga dzīves veida un uztura pamatprincipiem diabēta pacientiem, kā arī ginekologa ieteikumiem par grūtnieču jeb gestācijas diabēta saslimšanas riskiem. Tāpat ikvienam būs iespēja bez maksas noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, kā arī izmērīt asinsspiedienu un saņemt konsultācijas par diabēta riskiem.

Pasākuma lektores:
• Dr. Ligita Arnicāne, Endokrinoloģe, Latvijas Endokrinologu asociācijas, Latvijas Internistu
biedrības un Eiropas Endokrinologu biedrības (ESE) biedre
• Dr. Ingrīda Circene, Galvenā ginekoloģe un dzemdību speciāliste SIA “Dziedniecība”, MFD
Veselības grupā
• Dr. Linda Veinberga, Podologs, MFD Veselības grupa

LA.lv