Veselam
Ārstēšana

Novembrī “McDonald’s” izvirza mērķi savākt 25 000 eiro bērnu veselības aprūpei0

Publicitātes foto

Tradicionāli novembrī vadošā restorānu ķēde “McDonald’s” rīko īpašu labdarības kampaņu “McHappy Day” – arī šogad uzņēmums ziedos 1 eiro bērnu veselības aprūpei par katru iedzīvotāja bildi ar kampaņas simbolu – smaidošo masku. Šogad “McHappy Day” notiek jau 9. reizi un “McDonald’s” ir izvirzījis ambiciozu mērķi savākt 25 000 eiro bērnu veselības aprūpei. Iepriekšējo gadu laikā ar kampaņas palīdzību “McDonald’s” ir ziedojis jau 245 983 eiro, lai atbalstītu “Bērnu veselības busa” darbību, kas ir sniedzis bezmaksas veselības aprūpi jau vairāk nekā 15 000 bērnu visā valstī.

“Savlaicīgi sniegta bezmaksas primārā veselības aprūpe un atbilstoša ārstēšana ir ļāvusi vairākiem tūkstošiem bērnu izveseļoties un izvairīties no nopietnām veselības problēmām. Diemžēl reģionos, īpaši attālākajās vietās, trūkst pediatru, kā arī ģimenes bieži vien nevar atļauties samaksāt par ārsta vizīti. Mēs aicinām ikvienu atbalstīt “McDonald’s” rīkoto kampaņu, tādējādi veicinot būtiskas pārmaiņas bērnu dzīvē visā Latvijā,” saka Vija Tirzmale, “Ronald McDonald House Charities Latvija” Attīstības direktore.

“Ģimenes ir tās, kuru dēļ mēs strādājam. Mēs esam ar ģimenēm kopā viņu ikdienā, svētku reizēs, un, pateicoties “Bērnu veselības busam”, arī grūtākos brīžos. Mēs aicinām ikvienu arī šogad apmeklēt “McDonald’s” restorānus un dalīties ar savu smaidu patiesi laba mērķa vārdā. Kopīgiem spēkiem mēs varēsim sniegt nepieciešamo finansiālo atbalstu, lai arī nākamgad bērni attālākajās Latvijas teritorijās varētu saņemt kvalificētu un savlaicīgu veselības aprūpi,” saka Vladimirs Jaņevskis, “McDonald’s” vadītājs Baltijas valstīs.

Saistītie raksti

Kampaņas simbolu, par kuru jau otro gadu pēc kārtas ir kļuvusi smaidoša maska, visa mēneša garumā var saņemt bez maksas ikvienā “McDonald’s” restorānā. “McDonald’s” apņemas ziedot vienu eiro par katra iedzīvotāja bildi ar smaidošo masku, kas būs pievienota īpašā mājas lapā www.mcdonalds.lv/smaids/. Visa gada laikā “McDonald’s” arī ziedo fondam “RMHC Latvija” divus eiro centus no katra pārdotā “Happy Meal” komplekta bērniem.

“Bērnu veselības buss” ir 12 metrus garš moderns transporta līdzeklis, pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Ar tā palīdzību “RMHC Latvija” kopā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem dodas uz Latvijas pilsētām un laukiem un nodrošina kvalitatīvu primāro medicīnisko aprūpi. “Bērnu veselības busā” bez maksas var saņemt bērnu oftalmologa, pulmonologa, neirologa, endokrinologa, gastroenterologa, logopēda un otorinolaringologs un pediatra konsultācijas. “Ronald McDonald House Charities (RMHC)” ir visā pasaulē pazīstams labdarības fonds. Kopš 1974.gada fonds visā pasaulē veido un atbalsta programmas, kas uzlabo bērnu veselību un labklājību. Līdz šim fonds ir nodrošinājis nepieciešamo veselības aprūpes atbalstu vairāk nekā 9 miljoniem bērnu 63 valstīs. Latvijā fonda pārstāvniecība tika izveidota 2007.gadā.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Kendama, velosipēds vai batuts – kas rada biežākās traumas mūsu bērniem?
16 stundas
IA
Ieva Apiņa
Veselam
Latvānis dabas takās un degšķidrums uz oglēm! Kā palīdzēt, ja piknikā gūts apdegums?
17 stundas
AN
Annika Niedrīte
Veselam
“Izārstēšu vēzi ar vienu rokas pieskārienu!” Kā atpazīt viltus dziednieku?
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO: Baltijas ceļa 30. gadadienai veltītais atceres pasākums pie Brīvības pieminekļa
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Točs Jūrmalas posmā sasniedz astotdaļfinālu
5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
FOTO: Viļņā “Baltijas ceļa” gadadienā sadodas rokās vairāk nekā 12 000 cilvēku
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Sekojot Baltijas valstu paraugam, tūkstošiem “Honkongas ceļa” dalībnieku apliecina savu vienotību
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Lucavsalā notiek grupas “Skyforger” metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” atjaunotais uzvedums
3 stundas