Veselam
Ārstēšana

Novembrī Stradiņa slimnīca smēķētājiem piedāvās konsultācijas bez rindas 0

Foto – Fotolia.com

Novembrī Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā noteiktos laikos smēķētāji varēs ierasties uz pārbaudēm un konsultācijām par plaušu veselību, iepriekš nepierakstoties rindā, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.

“Stradiņa slimnīcas speciālisti – ārsti un māsas -, veido īpašu aktivitāšu plānu novembra mēnesim, tādejādi dodot savu artavu Latvijas sabiedrības veselībai,” norādīja Veinberga.

Pēc viņas paustā, visu novembri Stradiņa slimnīcas speciālisti piedāvās Latvijas iedzīvotājiem dažādas aktivitātes – gan ārstu konsultācijas, gan māsu pieredzi. Visu pasākumu plānu iesāks ar slimnīcas torakālās ķirurģijas speciālista Artjoma Špaka un viņa kolēģu iniciētu akciju, kurā noteiktos laikos smēķētāji varēs ierasties uz pārbaudēm un konsultācijām par plaušu veselību, iepriekš nepierakstoties rindā. Ja būs nepieciešamība, tiks nodrošināta iespēja saņemt arī plaušu izmeklējumus, kas gan būs maksas pakalpojums, piebilda Veinberga.

Tāpat tapis arī īpašs rīks – plaušu vēža riska aprēķina kalkulators, kurš pieejams mājaslapā “Vezarisks.lv”. Tajā, ievadot datus par sevi vai kādu savu tuvinieku, iespējams aprēķināt potenciālo plaušu vēža risku nākotnē un aizdomāties par to, vai nebūtu īstais laiks izmantot iespēju, ierasties uz konsultāciju.

Novembra sākumā slimnīcas darbinieki vienosies arī kopējā pasākumā, nododot asinis Valsts asinsdonoru centra autobusā, slimnīcas teritorijā.

Saistītie raksti

Arī Stradiņa slimnīcas māsas veidos īpašu dienu, kurā dažādu profilu māsas piedāvās ikvienam interesentam ierasties uz konsultācijām un izmeklējumiem. Ko darīt ar jutīgo jaundzimušā ādu, kā pareizi aprūpēt gulošo vecmāmuļu, kāds ir paša cukura līmenis asinīs un vēl daudz citu noderīgu zināšanu būs iespējams iegūt vienas dienas pasākumā “Stradiņu māsas – Latvijas simtgadei”.

Mēneša noslēgumā slimnīcas radioloģijas speciālisti aicinās Latvijas ģimenes ārstus uz bezmaksas konferenci, lai iepazīstinātu ar mūsdienu radioloģijas un izmeklējumu iespējām.

LA.lv
36,6 °C
Veselam
Kā sagatavoties medicīniskajām analīzēm
20 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Kuri ir pieprasītākie bērnu ārsti reģionos. Aicina atbalstīt bezmaksas vizītes
1 diena
DE
DELFI
Veselam
Pazīmes, kas liecina – tevi uzaudzināja īstens narciss
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 3
8 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
9 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
6 stundas