Veselam
Dzīvesveids

Pieci ieteikumi, kā iespējami ātri atbrīvoties no celulīta 16

Foto – Fotolia © Valua Vitaly

Fiziskās aktivitātes

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Mūsdienu pasaulē sēdošs darbs jau kļuvis par normu. Fizisko aktivitāšu trūkums, kā zināms, negatīvi ietekmē ne tikai veselību, bet arī ādas izskatu. Sāc vairāk staigāt. No rītiem vai vakaros skrien. Labākie palīgi cīņā ar celulītu: skriešana, braukšana ar riteni, ātra soļošana – šie fitnesa veidi ir vispieejamākie un visefektīvākie.

Kosmētiskie produkti

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Neaprobežojies tikai ar kādu vienu kosmētisko procedūru vai vienu produktu. Piemēram, kofeīnu saturošie krēmi, protams, cīnās ar celulītu, bet darbojas tikai ādas virspusē. Iedarboties uz dziļākiem slāņiem varēs tikai ar sistemātisko un visaptverošo pieeju.

Ādas mitrināšana

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Parasti sievietes pārtrauc lietot mitrinošo ķermeņa losjonu, sākot izmantot pretcelulīta krēmu. Šī taktika ir nepareiza. Vienmēr lieto mitrinošus līdzekļus, pat tad, ja vēlamais rezultāts ir jau sasniegts. Lai paildzinātu pretcelulīta procedūru darbību, atrodi līdzekli ar ļoti mitrinošu efektu. Šim līdzeklim ir jāsatur glicerīns, hialuronskābe, urīnviela vai dimetikons.

Masāža un limfodrenāža

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Kaut arī šim procedūrām ir pagaidu efekts, tās var ievērojami uzlabot un paildzināt rezultātus tavā cīņā ar celulītu. Masāža samazina tauku šūnu koncentrāciju ap ādas audiem un padara ādu gludāku. Nedrīkst apstāties pie pirmajiem rezultātiem, masāža ir jāveic vairākkārt un regulāri.

Pīlings

Saistītie raksti
Lorem ipsum
FOTO: Leta

Par pīlingu, tāpat kā par mitrināšanu, nedrīkst aizmirst nekad, jo īpaši, ja tev ir celulīts. Speciālisti rekomendē lietot skrubi uz krēma bāzes, tas palīdzēs panākt labākus rezultātus, jo veicinās skrubja dziļāku iekļūšanu ādā.

 

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv