Veselam
Sekss

Pikanta sievietes atzīšanās: “Es gulēju ar visiem, līdz pievērsos celibātam!”0

Foto: Pexels

Katrīnai vienmēr ir patikuši vīrieši, pat pārāk. “Pirmo vīru es krāpu un vēlāk, esot brīva sieviete, gulēju ar visiem pēc kārtas, man nebija nekādu morālo vērtību,” The Guardian atzīstas lasītāja.

“Protams, ka izvēlējos vīriešus, kuri man šķiet pievilcīgi,

vienreiz pat gulēju ar vīrieti par naudu, ja tā var teikt, viņš bija precēts mehāniķis,

kurš bez maksas salaboja manu automašīnu,” viņa turpina. Nekautrējoties viņa atzīst, ka tas ir bijis pietiekams iemesls, lai kopā pavadītu nakti.

Neskatoties uz savu aktīvo seksuālo dzīvi, Katrīnai bija nepieciešami daudzi, daudzi gadi, lai saprastu, ka galvenais šī dzīvesveida iemesls bija neapmierinātība attiecībās. Viņa savus vīriešu, kad bija saistībās, nepārtraukti pārbaudīja, taisīja greizsirdības scēnas un uzsāka muļķīgus strīdus. Neviens vīrietis, protams, neizturēja viņas pārbaudījumus.

Foto: pixabay

Sieviete izgāza dusmas uz saviem bērniem, gaidot kārtējā drauga zvanu, bet beigās, nespējot samierināties ar atraidījumu, zvanīja vīriešiem un uzmācīgi atkal centās saglābt nenopietnas attiecības, kurām nav nākotnes. “Es biju neprātīga, emocionāli sevi un visus apkārtējos sagrāvu,” atklāj Katrīna.

Saistītie raksti

Tagad, 61 gada vecumā, viņa ar prieku raksta, ka jau piecus gadus dzīvo celibātā. Viņai dažreiz pietrūkst vīrieša glāsta, kāda kompanjona, kuram izstāstīt par savu dienu, taču komunikācijai viņa izmanto sociālos tīklus, kas nekad neliek justies vientuļi.

“Man patīk būt vienai. Man ir sava nauda, es to tērēju, kā vēlos, dodos brīvdienās, kur gribu un ar ko gribu,” viņa ar prieku atklāj, papildinot, ka seksualitāti ikviens no mums var apmierināt pats un Katrīnas gadījumā tas ir veselīgākais veids, kā neieraut sevi apburtajā lokā, sāpinot apkārtējos un pavadot dzīvi no vienas nakts sakara uz nākamo.

LA.lv