Veselam
Psiholoģija

Psiholoģisks tests: kāda ir tava emocionālā būtība0

Foto: Pixabay.com

Emocionālās psiholoģijas ekspertu ieskatā par cilvēka personību daudz pastāsta, viņaprāt, skaistākās ainavas izvēle. Emocijām ir milzīga loma un spēks, tās ietekmē mūsu izturēšanos un domāšanas veidu, tāpēc daudz atklāj par iekšējo pasauli.

Izvēlies ainavu un skaidrojumu lasi zemāk!

1. Enerģisks un optimistisks

Tevi varētu raksturot kā tālredzīgu, uz mērķu sasniegšanu orientētu cilvēku, tu precīzi zini, kas esi un kas vēlies būt šajā dzīvē. Tur, kur citi cilvēki parasti saskata problēmas, tu redzi iespējas. Tu arī esi godīgs un tiešs cilvēks, tāpēc tevi kaitina melīgi un konformistiski cilvēki.

Viens no taviem galvenajiem uzdevumiem – iemācīties būt pacietīgam, jo tu bieži krīti izmisumā.

Atceries, ka dzīvei ir dabisks ritms un tava vienīgā iespēja – strādāt ar mīlestību, neatlaidīgi un mērķtiecīgi. Ja būsi pacietīgs un iejutīsies dzīves ritmā, tas ļaus kļūt mierīgākam, izteikties saprotamāk un padarīs laimīgāku!

2. Radošs

Tu esi enerģisks un radošs cilvēks. Tu vēlies pastāvīgi sevi apliecināt, iezīmējot teritoriju un izceļot sevi starp citiem (tevi ļoti kaitina, ja kāds ielaužas tavā teritorijā, jo īpaši saistībā ar darbu).

Ļoti iespējams, ka bērnībā tiki atalgots par panākumiem, un tas veidoja raksturu kā cilvēkam, kas vēlas izcelties starp citiem. Tai pašā laikā vari būt ļoti konkurētspējīgs, un te slēpjas gan spēks, gan vājums.

Vēlams vairāk laika veltīt relaksācijai vai kultūras pasākumiem, kuriem nav saistības ar tavu darbu. Tas būs liels ieguvums labākai pašsajūtai, atvieglos dzīvi un ļaus citādi paskatīties uz ikdienas pienākumiem.

3. Vērīgs un izdomas bagāts

Tu esi ļoti racionāls, vērīgs, savaldīgs un neatkarīgs cilvēks, kurš vēlas zināt, kā iekārtota šī pasaule. Tu esi ārkārtīgi zinātkārs un tāpēc ne sevišķi iecietīgs pret cilvēkiem, kurus neuzskati par interesantiem sarunas biedriem. Visticamāk, tu izvairies paust savas jūtas, jo uzskati, ka tas tevi padara ievainojamu. Tieši šī ir tava lielākā problēma.

Jūtas saista tevi ar citiem cilvēkiem. Nebaidies tās paust, jo apspiestas jūtas var pārvērsties par iekšēju aizvainojumu. Liec lietā mīlestības valodu – redzēsi, kā tavu dzīvi pilda gaisma un sapratne.

4. Daudzpusīgs

Saistītie raksti

Tu esi daudzšķautņaina personība, aktīvs, optimistisks un dažos gadījumos arī ambiciozs cilvēks, kurš vēlas nosargāt savu brīvību un laimi. Lai cik paradoksāli būtu, tu izvairies no kompromisiem un impulsivitātes dēļ ir daudz lietu, kuras sāc, bet nepabeidz. Tā var būt tava lielākā problēma.

Lai radītu pozitīvas pārmaiņas dzīvē, nomierini savu aktīvo prātu, organizē laiku un uzņemies tikai tos pienākumus, kurus spēj izpildīt. Tavam talantam nav robežu, bet atceries, ka lieli panākumi prasa lielu darbu!

 

Avots: Esotericblog

LA.lv