Veselam
Ārstēšana

Rīgā notiks labdarības tirdziņš ar mērķi palīdzēt cilvēku ar īpašām vajadzībām0

Publicitāte foto

23.decembrī no plkst. 11:00 līdz 20:00 Happy Art Museum, Dzirnavu ielā 67 (Galleria Riga, 7.stāvā) notiks ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš, kuru organizē biedrība MOTUS VITA, kas apvieno cilvēkus ar īpašām vajadzībām.

Tirdziņā būs nopērkami mākslas priekšmeti, kas gatavoti dažādās dekupāžas tehnikās, apgleznots stikls, zīds, koks, kā arī citi oriģināli suvenīri. Visus eksponātus ir radījuši cilvēki ar īpašām vajadzībām mākslas terapijas programmas ietvaros ar profesionālu mākslinieku atbalstu.

Publicitāte foto

“Mākslas terapijas programma, kuru MOTUS VITA piedāvā jau daudzus gadus, ļauj cilvēkiem ar invaliditāti emocionāli atslēgties no aktuālajām problēmām un ienirt radošajā pasaulē, tam ir būtisks atveseļojošs efekts,” pastāstīja biedrības MOTUS VITA vadītājs Valērijs Rakovs.

Saistītie raksti

Mākslas darbi, kurus radījuši organizācijas MOTUS VITA meistari, jau daudzus gadus piedalās dažādās izstādēs gan Latvijā, gan ārvalstīs. Labdarības tirdziņā būs iespēja ne tikai aplūkot eksponātus, bet arī tos iegādāties, tā materiāli atbalstot darbu autorus – cilvēkus ar sarežģītiem likteņiem, kuri nav nolaiduši rokas.

Tirdziņu organizē Happy Art Museum un cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība MOTUS VITA.

 

Publicitāte foto
LA.lv