Veselam
Psiholoģija

Rīgā viesosies pazīstamā personības izaugsmes trenere Anna Gamma0


Pasaulē pazīstamā garīgā skolotāja, personības izaugsmes trenere un rakstniece Anna Gamma.
Pasaulē pazīstamā garīgā skolotāja, personības izaugsmes trenere un rakstniece Anna Gamma.
Foto: ekrānšāviņš no video.

Mūsu ikdienas dzīve ir pilna izaicinājumu, kuros nereti noslīkst cilvēka iekšējā veseluma meklējumi. Nesadzirdot un nepazīstot savu patieso “es”, ir grūti izdarīt pareizas izvēles, lai dzīvotu saskaņā ar savu dziļāko aicinājumu.

Atzīmējot Centra cilvēka izaugsmei “Torņakalns” atklāšanu, 1.un 2. novembrī ar lekciju un semināru “Kā dzīvot harmonijā ar savu patieso “es”” viesosies Eiropā un arī citviet pasaulē pazīstamā garīgā skolotāja, personības izaugsmes trenere un rakstniece Anna Gamma.

Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns” ir izaugsmes un attīstības telpa, kas piedāvā daudzveidīgu programmu sevis attīstībai un pilnveidei, balstoties uz cilvēka izaugsmes pamata pīlāriem – prātu, ķermeni, emocijām un garīgumu. Atzīmējot centra atklāšanu (31. oktobrī), ar īpašu programmu Latvijā viesosies Anna Gamma – psiholoģijas doktore, dzena meistare un kontemplācijas skolotāja no Šveices.

Atsvešināšanās no savas patiesās būtības – nemiers un ciešanas

Ikdienā mēs nemitīgi sastopamies ar dažādiem apstākļiem un izaicinājumiem, kas ietekmē cilvēka personību, arvien attālinot to no viņa iekšējā “es”. Milzīgais informācijas apjoms ik dienas, nemitīgs troksnis visapkārt un mūsos, pārāk daudzi izaicinājumi vienlaikus un stress, kas kļuvis teju vai par ikdienišķu cilvēka pavadoni, nereti sadrusmtalo mūsu dzīves un liek izšķīst sīkumos.

“Mēs aizvien biežāk zaudējam saikni ar savu patieso “es”, mūsu būtības esenci. Bieži virsroku ņem iekšējs nemiers, kas reizēm sagādā ciešanas un liek sev jautāt: kāpēc es esmu šeit, kāds ir mans aicinājums un dzīves mērķis? Tāpēc šajās nodarbībās meklēsim ceļus, kā atkal piekļūt savam patiesajam “es”,kas ļauj mums piepildīt savu sūtību un piedzīvot ilgstošu laimi un iekšēju mieru,” saka lektore Anna Gamma.

Saistītie raksti

Lekcijā un seminārā Anna Gamma sniegs ieteikumus, kā zaudēto saikni ar personības dziļāko dimensiju atgūt. Tiks piedāvāti vingrinājumi un pieredzes apmaiņas sarunas. Seminārā tiks radīta droša telpa, dalībniekiem atbalstot un iedvesmojot vienam otru.

Anna Gamma ir garīgā skolotāja un rakstniece, pasniedzēja, psiholoģijas doktore, līderības programmu vadītāja, zen meistare un personības izaugsmes trenere. Institut Zen & Leadership(Lucerna, Šveice) direktore; attīsta un īsteno līderības un koučinga programmas. IlggadējaLassalle-Institutvadītāja,Zen Zentrum Offener Kreis (Lucerna, Šveice) direktore.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Neļaut emocijām kontrolēt šķīvja saturu
9 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Piecas biežāk pieļautās kļūdas lūpu kopšanai rudenī
12 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Bērnam paaugstināta temperatūra. Pazemināt vai tomēr ne?
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Ekonomika
Minimālās pensijas nepieaugs tik strauji, kā cerēts 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sals līdz -7 grādiem: laika prognoze piektdienai
6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Šokējošs skats Rīgas ielās: policija izplata lūgumu sabiedrībai 1
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Zolitūdē piemin lielveikala sabrukšanas sesto gadadienu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Garkalnes novadā šovakar nāvējoši sabraukta gājēja
1 stunda