Veselam
Bērni

Sagaidot Tēva dienu, sāk īpašu uzticības tālruņa akciju tēviem0

Foto – Fotolia

Sagaidot Tēva dienu, Labklājības ministrija no šodienas līdz 11.septembrim aicina tēvus zvanīt pa bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111 un saņemt profesionālas psiholoģiskas konsultācijas un atbalstu jautājumos saistībā ar bērniem.

Kā aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas pārstāve Marika Kupče, akcijas laikā tēvi ir īpaši aicināti zvanīt uzticības tālruņa speciālistiem un saņemt profesionālas psiholoģiskas konsultācijas un atbalstu jautājumos saistībā ar bērniem, pārrunājot dažādas iespējami aktuālas tēmas – bērnu un vecāku savstarpējās attiecības un konfliktu risināšanas iespējas, bērnu attiecības ar vienaudžiem, skolotājiem, dažādus bērna drošības aspektus internetā.

Iespējams, tēvus var interesēt jautājumi par bērnu attīstības fiziskajiem, garīgajiem un emocionālajiem aspektiem, rīcību gadījumā, ja bērns ir cietis no fiziskas, emocionālas vai seksuālas vardarbības, dažādām bērna emocionālajām problēmām, kā arī bērna pozitīvās disciplinēšanas metodēm un tamlīdzīgi.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas uzticības tālrunis bērniem un pusaudžiem strādā visu diennakti un ir bez maksas, zvanot no jebkuras telefona līnijas.

Tēva dienu Latvijā oficiāli svin septembra otrajā svētdienā, taču gājiens par godu šai dienai un Tēva dienas festivāls šogad notiks sestdienā, 10.septembrī.

LA.lv