Veselam
Sekss

“Sekss dienas gaišajā laikā ir vislabākais,” mīlnieki atklāj veselīgu attiecību noslēpumu0

Foto – Shutterstock

Džūlija un Toms iepazinās universitātē un kā filmā ātri iemīlējās, saderinājās un 20 gadu vecumā apprecējās. “Mums patīk lasīt un interesēties par dažādību seksā, kas mūs kā pāri ir tikai satuvinājis.

Nekad nekad neesam izjutuši nepieciešamību pēc stimulantiem, vairāk pētām tieši to, kā neļaut rutīnai iezagties guļamistabā un arī pēc daudziem gadiem just dzirkstelīti,” pēc laulībā nodzīvotiem 30 gadiem The Guardian atklāj mīlnieki.

Abu mīlestība ir vainagojusies ar trim (nu jau pieaugušiem) bērniem. “Joprojām atceramies jaunību, kad centāmies palikt stāvoklī un ar lielu prieku un mīlestību gatavojāmies ģimenes dzīvei,” teic Džūlija.

Jauneklīgā kaisle arī šodien nav pazudusi un pāris atzīst, ka šobrīd par spīti stereotipiem labprātāk mīlējas dienas gaišajā laikā.

“Tas ir brīnišķīgi veltīt stundām ilgu uzmanību savam tuvākajam un mīļākajam cilvēkam. Mums jau sen vairs nav 20, bet uzvedamies kā studenti, kuri pirms lekcijām vēl paspēj ielēkt gultā,” smejas sieviete. Kad bērni bija mazi, tas nebija iespējams, tāpēc šobrīd pārim ir sākusies otrā jaunība.

Saistītie raksti

Protams, ka ikvienam kādreiz uznāk nogurums, stress, arī menopauze ietekmē seksuālo dzīvi, bet Džulija ar Tomu pierāda, ka labs sekss nav tikai jaunībā, ar gadiem nāk pieredze, jauna tuvības atklāšana un brīvība.

“Mēs izbaudām laiku kopā, staigājam pa māju kaili, tērzējam un jo vairāk laika veltam seksuālai dzīvei, jo tuvāki jūtamies arī ikdienas rutīnā un grūtos brīžos,” saka Džulija, iespējams atgādinot visiem zināmo pārliecību, ka pāra attiecības gultā ataino viņu savienību arī ikdienas dzīvē.

LA.lv