Veselam
Sekss

“Sekss pa telefonu” operatori fotoprojektā atklāj klientu slēptākās fantāzijas0

Foto: Bigpicture.ru

Fotogrāfs Fils Toledano uzņēmis pakalpojuma “sekss pa telefonu” darbinieku portretus mājas apstākļos, parādot negaidītu realitāti, kas slēpjas aiz iztēles fantāzijām, raksta portāks Bigpicture. Turklāt profesionālie operatori atklātās sarunās pastāstīja par seksuālo fetišismu, ar kuru saskārušies savā darbā.

Foto: Bigpicture.ru

1. “Sākumā es atbildu abonentiem kā nedzīvā Bārbija. Viņi nezina, kas esmu un kā izskatos, tāpēc var iztēloties visu. Mans uzdevums ir netraucēt viņu fantāzijām, pārliecināt viņus, ka neesmu lelle, bet viņu realizētais sapnis. Ja viņi lūdz, es esmu blondīne. Es reaģēju uz katru skaņu, iedrošinu klientus un iedvešu dzīvību viņu fantāzijās.”

Foto: Bigpicture.ru

2. “Daži klienti vēlas telefonā dzirdēt, ka darbojos ar savu locekli. Skaņu var reproducēt, faktiski to darot vai uzsitot ar diviem pirkstiem pa muti (vēlams). Ja to dara ar vienu pirkstu, tad skaņa ir vāja. Ļaut cilvēkam dzirdēt, kā tu čurā, arī ir labi. Tas patiešām uzbudina klientus.

Es dalos sevī ar cilvēkiem, kuri mājās nesaņem to, ko vēlas. Tas mani uzbudina.

Bet man jāatzīst, ka ar laiku pie tā piedod un tu vari gatavot ēst, spēlēt kārtis vai pat vadīt auto, un tai pašā laikā kādu apmierināt.”

Foto: Bigpicture.ru

3. “Harijs skatījās televīzijas šovu par visspēcīgākajām sievietēm pasaulē un redzēja, kā viena no viņām paceļ motociklu. “Es varu to izdarīt,” es ierosināju. “Vai tu varēsi?” viņš jautāja, un es dzirdēju, kā viņam aizraujas elpa. “Jā. Cik tu sver?” “73 kilogramus.” “Es varu pacelt divus tādus.” “Ak, mans Dievs… Es gribētu, lai tu paceltu manas meitenes automašīnu.” “Kāda ir viņas automašīna?” “Mazda Miata.” “Jā, es ar prieku varu pacelt Miata.” “Tiešām? Ak, mans Dievs! Un ko tad, ja mana draudzene ir iekšā? ” “Es vienkārši paceļu automašīnu virs galvas un to griežu, bet draudzene priekšējā sēdeklī spiedz.”

Foto: Bigpicture.ru

4. “Man ir 60 gadi, Kolumbijas Universitātes bakalaura grāds kultūras antropoloģijā, un es biju precējusies 25 gadus. Vīrieši man zvana neskaitāmu iemeslu dēļ. Protams, viņi zvana, lai masturbētu. Es to saucu par “stresa noņemšanas vadītāju”.

Tas nav sekss; tas ir testosterona kokteilis, ko veicina atkarība no pornogrāfijas, vientulība un nepieciešamība dzirdēt sievietes balsi. Nopelnu divas reizes vairāk, nekā man maksātu korporatīvo finanšu jomā. Es strādāju mājās, un naudas pārskaitījumi katru dienu ieplūst manā bankas kontā.”

Foto: Bigpicture.ru

5. “Esmu heteroseksuāls vīrietis, kurš komunicē ar sievietēm. Viņas grib mani. Viņas vēlas, lai aizvedu pasaulē. Esmu labs šajā jomā – profesionāls izdabātājs dāmām. Es runāju gan ar jaunām sievietēm, gan vecākām. Es runāju spāņu un angļu valodā. Priekšlikumi nāk no visām pusēm, viņas vēlas satikties ar mani.”

Foto: Bigpicture.ru

6. “Viena no prātā palikušām sarunām bija arī viena no visrupjākajām. Tas bija fetišista zvans. Parasti atsakos runāt par “sūdiem”, bet tovakar man bija rotaļīgs garastāvoklis un sarīkoju viņam pašu “sūdaināko” sarunu.

Viņš jautāja, vai es varētu nokārtot lielās darīšanas, kamēr mēs runājām pa tālruni. Klients gribēja dzirdēt, kā izkārnījumi izkrīt un gaiss sabojājas. Aprakstot sūdu faktūru, es teicu, ka tajos ir kāds sparģeļu gabals, ko esmu slikti sakošļājusi, un lūdzu viņu to izņemt. Tad viņš tik ļoti sāka smieties, ka viņam vajadzēja nolikt klausuli, jo vairs nespēja atgriezties pie savas fantāzijas.”

Foto: Bigpicture.ru

7. “Man ir dabiski augsta balss, esmu nenobriedusi un pakļāvīga. Es izmantoju šo specifisko toni, lai izliktos, ka esmu seksuāli uzbudināta. Iedomājieties katoļu skolnieci, kurai viņas vēstures skolotājs atņem jaunavību: “Ak, Džonsona kungs – tas ir tik liels! Jūs nodarīsiet man sāpes!”

Foto: Bigpicture.ru

8. “Mani sauc Rejs. Strādāju jomā “sekss pa telefonu” jau 14 gadus, kopš 19 gadu vecuma un uzskatu sevi par mīlas ārstu vai pat psihiatru. Esmu izveidojis kopības izjūtu ar saviem pastāvīgajiem klientiem, tostarp vientuļajiem, precētiem, biseksuāliem un homoseksuāļiem. Es palīdzu viņiem atklāt iekšējo gaismu un dziedēt brūces, ko radījusi mūsu sabiedrība. Tas var šķist dīvaini, bet tā tas ir.

Lielākā daļa cilvēku, kas man zvana, ir pārsteigti par to, kā mana valoda spēj līdzsvarot seksu, prātu un dvēseli. Viņi to negaidīja. Es gribu, lai seksa pa telefonu operatori valdītu pār pasauli.”

Foto: Bigpicture.ru

9. “Nekad nebiju iedomājusies, ka strādāšu pakalpojumu sfērā “sekss pa telefonu”. Visus šos gadus, kad runāju ar klientiem, viņi teikuši, ka man ir seksīga balss. Es domāju, ka tā ir profesionāla, nevis seksīga. Šis darbs ir tāda pati klientu apkalpošana. Taču te viņi aiziet ar kaut ko nozīmīgāku nekā smaids.”

Foto: Bigpicture.ru

10. “Noskaņojoties uz vīrieša balsi, es nekoncentrējos uz viņa izskatu. Piemēram, cilvēkam, kurš pēkšņi kļuvis akls, citas sajūtas saasinās. Esmu iemācījusies dziļāk ieklausīties vīriešos.”

Foto: Bigpicture.ru

11. “Es atnācu uz darbu “sekss pa telefonu” tad, kad aizdomājos: “Es runāju neķītrības par brīvu, kāpēc nevaru doties tur, kur par tām maksā.” Kad zinoši puiši redz manu fotogrāfiju un vēlas runāt ar mani, tas paaugstina pašvērtējumu.”

Saistītie raksti
Foto: Bigpicture.ru

12. “Mana pirmā maiņa sākās sestdien pusnaktī. Piezvanīja džentlmenis, kurš nosauca sevi par Bobu. Viņš pastāstīja par savu pirmo pieredzi, paskaidroja, ka viņam nav neviena, ar kuru viņš justos komfortabli. Es sajutu dīvainu tuvību starp mums, pat ja tā radās, tikai pateicoties fantāzijām. Es domāju, ka nomāktās vēlmes atbrīvot ir vieglāk ar nenosodošu, izdomātu cilvēku.”

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Piecas migrēnas pazīmes, kuras kategoriski aizliegts ignorēt
21 stundas
KB
Kristīna Blaua
Veselam
“Maigais” ķeizargrieziens – dzemdības, kas maksimāli iesaista māmiņu dzemdību procesā
1 diena
RO
Regīna Olševska
Veselam
Kā vīrusi degunā, tā iesnas klāt? Veseļojies gudri!
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 1
1 stunda
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Sestdienas rītā Āgenskalnā dedzis mikroautobuss
4 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Čīles galvaspilsētā izsludina ārkārtas stāvokli
14 minūtes