Veselam
Bērni

Sieviete, kas uzvarējusi pēcdzemdību depresiju, vāks ziedojumus jaunajiem vecākiem dubļu cīņās0

Foto – 123rf.com

Šā gada 24.septembrī biedrības un pēcdzemdību depresijas atbalsta biedrības ‘Debesmanna.com’ dibinātāja Iveta Parravani kopā ar māsu Mārīti Kanapolu ņems dalību vienā no lielākajiem fiziska rakstura izaicinājumiem pasaulē – ‘Tough Mudder’ (tulk. Dubļu cīņas), un šī izaicinājuma ietvaros vāks ziedojumus jauno vecāku atbalstam.

Tough Mudder dubļu cīņa ir 16-19km gara distance, kurā ir jāparvar vairāk kā 20 militāra stila šķēršļi, kuros tiek pārbaudīta dalībnieku garīgā un fiziskā izturība. Šo distanci veido 500 000 litru dubļu un 40 tonnas ledus. Šķēršļi sastāv gan no ūdens, uguns, elektrības un augstuma. Tas ir izaicinājums sev pārvarēt bailes un izkāpt no savas komfortzonas. Tiek uzskatīts, ka Tough Mudder ir viens no grūtākajiem fitnesa izturības izaicinājumiem, kāds vien šobrīd pieejams.

Ivetai un Mārītei aiz muguras ir jau vairāki pusmaratoni atbalstot Debesmannu, bet šāda veida sacensībās abas piedalīsies pirmo reizi un šī izaicinājuma ietvaros tiks piesaistīti ziedojumi biedrībai ‘Debesmanna.com’. Visi iegūtie ziedojumi tiks izmantoti biedrības vajadzībām, lai Debesmanna varētu turpināt veiksmīgi uzsākto bezmaksas atbalsta programmu jaunajiem vecākiem, kuri saskārušies ar pirms/pēcdzemdību depresiju.

Iveta Parravani par šo notikumu stāsta šādi: ‘Tough Mudder ir mans šī brīža vislielākais izaicinājums. Man ir bail gan no augstuma, gan ūdens, tāpēc šo šķēršļu pārvarēšana būs jo sevišķi grūta. Palīdz apziņa, ka abas ar māsu vāksim ziedojumus man tuvai biedrībai, kura Latvijā (un arī ārpus tās) palīdz jaunajiem vecākiem, kuri saskārušies ar pēcdzemdību depresiju. Klusi ceru, ka, pateicoties šiem ziedojumiem, varbūt pat izdosies atklāt kādu jaunu bezmaksas atbalsta grupu māmiņām kādā no Latvijas pilsētām. Tāpēc aicinu visus – gan tos, kuri ir saskārušies ar pēcdzemdību depresiju, gan iepriekš saņēmuši atbalstu un palīdzību organizācijā Debesmanna, ziedot pat visniecīgāko summu, lai kopīgiem spēkiem varam turpināt palīdzēt grūtībās esošām māmiņām un tētiem. Kopā mēs varam vairāk!’

Ziedojuma veikšana ir pavisam vienkārša – to var veikt maksājuma veidā caur savu internetbanku un kā maksājuma mērķi norādīt – ziedojums.

Rekvizīti: vienotais reģistrācijas numurs: 40008218159
Saņēmējs: ‘Debesmanna.com’
Konts: AS SEB Banka: LV97UNLA0050021779582

LA.lv