Veselam
Psiholoģija

Sieviete atliek kāzas, jo uzzina par vēzi. Pēc izveseļošanās uztaisa iedvesmojošus tetovējumus0

Foto: Nikki Riley Photography. Avots: mymodernmet.com

Šī sieviete, Deina Donofrī (Dana Donofree), pirms pieciem gadiem uzzināja, ka viņai ir krūts vēzis. Tas notika tikai divus mēnešus pirms plānotajām kāzām un dienu pirms viņas dzimšanas dienas. Viņa atlika kāzas un pavadīja gadu, lai ārstētos un atkoptos no divpusējas mastektomijas, rekonstruktīvās ķirurģijas un grūta ķīmijterapijas kursa.

Jaunajai sievietei bija grūti samierināties ar izmaiņām izskatā: “Es biju bez matiem, bez uzacīm un manu skaisto dabisko krūšu vietā bija šīs mākslīgās…”

Tagad, kad viņai ir 33 gadi, viņa atguvusi mīlestību pret savu ķermeni, lielā mērā pateicoties īpašajiem tetovējumiem, kuriem ir savs bezvārdu stāsts. Viens no tetovējumiem – ķiršu koka zari – stiepjas no vienas krūts uz otru, un tas nozīmē “dzīvības koku”. Tintes lotosa zieds simbolizē atdzimšanu. Un “dzīves spārni” liecina par viņas un viņas vīra drosmīgo ceļojumu.

“Es atkal sevi izjūtu kā veselumu,” stāsta sieviete par tetovējumu iegūšanu. “Man ir sajūta, ka kaut ko esmu sevis labā veikusi, jo pati to esmu izvēlējusies, nevis to man ieteikuši ārsti. Esmu atguvusi kontroli pār sevi . ”

Šobrīd Deinai ir savs apakšveļas uzņēmums “AnaOno”, kurš veido dizainu un pārdod apakšveļu sievietēm, kurām veiktas krūšu operācijas.

Avots: mymodernmet.com

LA.lv