Veselam
Uzturs

“Silvanols” radījis divus jaunus produktus sievietēm un vīriešiem0

Foto: LA.lv

“Silvanols” radījis Latvijā unikālu kombināciju – vienīgās augstākās kvalitātes augu izcelsmes omega-6 un omega-3 taukskābes proporcijā 3:1 no kaņepju un linsēklu eļļām, divos jaunos kompleksos vīriešu un sieviešu veselībai – “GoLife Strong” un “GoLife Beauty”, informē uzņēmuma pārstāve Mareta Lāce.

Kopš 2019. gada maija pašmāju uzņēmums “Silvanols” piedāvā divus Latvijā radītus produktus vīrieša un sievietes veselībai.

“To sastāvā līdzās vitamīniem, makro un mikroelementiem ir arī mūsu tirgū vienīgā kombinētā augstākās kvalitātes augu izcelsmes omega-6 un omega-3 taukskābes proporcijā 3:1 no kaņepju un linsēklu eļļām, kas papildinātas ar koenzīmu un E vitamīnu,” skaidro uzņēmums.

“GoLife Strong” ir kombinēta inovatīva formula vīrieša spēkam, potencei un enerģijas uzturēšanai, un tas sastāv no diviem kapsulu veidiem – košļājamām zelta kapsulām ar augu izcelsmes omega-6 un omega-3 taukskābēm un melnajām kapsulām ar vitamīnu, minerālvielu un speciālu dabas vielu kombināciju, kas īpaši piemērota vīrieša organisma vajadzībām.

Košļājamās zelta kapsulas līdzās omega taukskābēm satur koenzīmu Q10 – vielu, kas nepieciešama vispārējai veselībai un kuru organisms sintezē nepietiekami; kaņepju eļļas taukskābes, kas veicina normālu muskuļu darbību; linu sēklas, kas palīdz kontrolēt svaru un uzturēt normālu zarnu funkciju.

Savukārt pērļu melnās kapsulas ir vitamīnu, mikro un makroelementu komplekss ar L-arginīnu, taurīnu, tribuļa, divdaivu ginka un makas ekstraktiem. B2 un B6 vitamīni palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un palīdz samazināt nogurumu, nespēku; maka un tribulis palīdz saglabāt dabisku seksuālo aktivitāti un enerģiju; magnijs, kaņepju eļļas taukskābes un tribuļa augļi veicina normālu muskuļu darbību; divdaivu ginks un cinks veicina labas kognitīvās funkcijas; zāģzobainās sabalpalmas augļi veicina matu augšanu, skaidro “Silvanols”.

“GoLife Beauty” ir kombinēta inovatīva formula sievietes ādas, matu veselībai un hormonālā līdzsvara uzturēšanai. Arī šis produkts sastāv no diviem kapsulu veidiem – košļājamām zelta kapsulām ar augu eļļu omega taukskābēm un rozā kapsulām.

Košļājamās zelta kapsulas satur kaņepju un linu sēklu eļļu ar omega-6 un omega-3 taukskābēm, koenzīmu Q10 un E vitamīnu. Šie elementi veicina šūnu aizsardzību pret stresu, uztur normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību un palīdz kontrolēt holesterīna un triglicerīdu līmeni asinīs, palīdz regulēt vielmaiņas procesu un kontrolēt svaru, veicina normālu imūnsistēmas un locītavu, kā arī aizsargā un atbalsta veselīgus krūts audus.

Savukārt pērļu rozā kapsulas ir vitamīnu, mikro un makroelementu komplekss ar naktssveces un gurķenes eļļu, hialuronskābi un kolagēnu. Biotīns un cinks palīdz uzturēt ādas un matu veselību, magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, cinks un viteksa augļi veicina normālas kognitīvās funkcijas.

“Silvanols” ir Latvijas zaļās farmācijas kompānija, kas jau 22 gadus ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles.

Uzņēmumā ir izveidots vairāk nekā 30 produktu portfelis dažādām indikācijām – no pretsaaukstēšanās līdzekļiem līdz uztura bagātinātājiem kopējā veselības stāvokļa uzlabošanai.

LA.lv