Veselam
Bērni

Sirdi plosoši kadri! Kā māsa atbalsta 4 gadus veco brālīti, kuram ir vēzis0


Šis foto, kur četrus gadus veco lekēmijas slimnieku Beketu grūtā brīdī, cīnoties ar vēzi, atbalsta vecākā māsa, ātri kļuva virāls un izkausēja sirdi visā pasaulē.
Šis foto, kur četrus gadus veco lekēmijas slimnieku Beketu grūtā brīdī, cīnoties ar vēzi, atbalsta vecākā māsa, ātri kļuva virāls un izkausēja sirdi visā pasaulē.
Foto: ekrānšāviņš no video

Kāda māmiņa Keitlina internetā publicēja aizkustinošu un sirdi plosošu video, kurā redzams, kā viņas 5 gadus vecā meita atbalsta jaunāko brālīti, kurš cīnās ar leikēmijas ārstēšanas sekām. Ārzemju mediji ātri vien centās iepazīties tuvāk ar ģimeni un parādīt, kā bērna cīņa ar vēzi ietekmē visu ģimeni.

Kā jau visi brāļi un māsas Aubrija un Bekets viens otru kaitina un ikdienā kašķējas. Viņiem ir tikai gada vecuma starpība, kas augšanu un līdzpastāvēšanu padara vēl grūtāku, tomēr, par spīti ikdienas ķildām, viņi vienmēr viens par otru rūpējas.

“Viņa vienmēr paberzē manu muguriņu,” par māsas atbalstu bildē, kas ātri vien kļuva virāla un ataino vēža pacientu – bērnu reālo dzīvi, saka Bekets.

Saistītie raksti

Slimā puikas mamma ar publicēto video vēlas ikvienam ļaut ieskatīties viņu ģimenes ikdienā, parādīt, cik grūti ir audzināt slimu bērniņu, kā arī vērst uzmanību, ka nepieciešams palielināt finansējumu bērnu vēžu izpētei un ārstēšanai.

Beketam diagnoze tika uzstādīta pērn aprīlī, kopš tā laika mati ir atauguši, tomēr cīņa vēl nav galā. Piemēram, jaunākais brālītis Čendlers šobrīd dzīvo pie sava onkuļa, jo infekcijas riska dēļ zīdainis nedrīkst atrasties vienā mājā ar vēža slimnieku. Ģimene cer, ka, ja nekas nemainīsies, 2021. gada vasarā puika saņems pēdējās procedūras, lai pēc tam dzīvot normāla un iespēju robežās vesela bērna dzīvi.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Elektroniskā pieteikšanās veselības aprūpes pakalpojumiem paaugstina to pieejamību
14 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Latvijas ārsti Saeimas deputātiem atgādina par dotajiem solījumiem
14 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Speciālisti: jāaptur cukura diabēta lavīna
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka?
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
3 stundas