Veselam
Ārstēšana

Slavenības, kas cieš no smagām slimībām0

Foto no fullpicture.ru

Arī bagātie un slavenie slimo

Ikvienam cilvēkam dzīvē var pienākt pārbaudījums slimības veidā. Arī bagātie un slavenie slimo. Nesen dziedātāja Selēna Gomesa paziņoja par savas koncerttūres pārtraukšanu. Tam par iemeslu bija veselības stāvokļa pasliktināšanās saistībā ar diagnozi – sarkanā vilkēde. Ar šo slimību Selēna cīnās ne pirmo gadu.

Selēna Gomesa nav vienīgā slavenība, kas cieš no nopietnas slimības. Piedāvājam sarakstu ar pazīstamiem cilvēkiem, kuri publiski atklājuši savas nopietnās slimības.

 Ketija Beitsa

Foto no fullpicture.ru

Aktrise Ketija Beitsa uzzināja par olnīcu vēzi 2003. gadā. 2012.gadā viņai tika diagnosticēts krūts vēzis. Aktrise ir pārcietusi dubultu mastektomiju. Uz rokām aktrisei ir limfedēma, kas izveidojās pēc audzēja ārstēšanas. Neskatoties uz to, Ketija nav pārtraukusi savu aktrises karjeru.
Pamela Andersone

Foto no fullpicture.ru

Pamela Andersone pazīstama pēc lomas filmā “Pludmales patruļa” (Baywatch) un kā “Playboy” modele. Pamela slimo ar C hepatītu.
Maikls Dž.Fokss

Foto no fullpicture.ru

Filmas “Atpakaļ nākotnē” varonim 1991. gadā diagnosticēja Parkinsona slimību. Par savu slimību aktieris paziņoja 2000. gadā.
Šenona Dohertija

Foto no fullpicture.ru

Amerikāņu aktrise, vislabāk pazīstama ar savām lomām seriālos “Beverly Hills, 90210” un “Charmed”, cieš no Krona slimības. Diagnoze tika uzstādīta 1999. gadā. Diemžēl tā nav vienīgā diagnoze. Pagājušajā gadā aktrisei tika diagnosticēts krūts vēzis. Par aktrises slimību kļuva zināms, kad internetā nonāca materiāli par viņas tiesvedību pret bijušo menedžeri. Menedžeris nebija pareizi noformējis viņas veselības apdrošināšanu, kā dēļ viņa nesaņēma pienācīgu ārstēšanu un vēzim radās metastāzes.
Halle Berija

Foto no fullpicture.ru

Veiksmīgā Holivudas aktrise, Oskara balvas ieguvēja par labāko sieviešu lomu cieš no 1. tipa cukura diabēta. 1989. gadā aktrise pat piedzīvoja diabētisko komu.
Lady Gaga

Foto no fullpicture.ru

Populārā dziedātāja Lady Gaga cieš no sarkanās vilkēdes. Par to dziedātāja paziņoja 2011. gadā intervijas ar Leriju Kingu laikā.
Tonija Brekstone

Foto no fullpicture.ru

Dziedātāja, dziesmu autore un producente. 2008. gadā sāka klīst baumas, ka Brekstonei ir krūts vēzis. Dziedātāja noliedza baumas, taču atzina, ka viņai ir labdabīgs krūts audzējs. Un 2010. gadā dziedātāja paziņoja, ka viņai ir sarkanā vilkēde.
Čārlijs Šīns

Foto no fullpicture.ru

2015. gadā aktieris paziņoja, ka viņam ir HIV. Viņš atklāja, ka uzzinājis par diagnozi 2011. gadā.
Selēna Gomesa

Foto no fullpicture.ru

Pērngad dziedātāja atzina, ka cieš no sarkanās vilkēdes. Pagājušajā mēnesī dziedātāja atcēla visas viesizrādes, lai pievērstos savas veselības stiprināšanai.
Maģiskais Džonsons

Leģendārais basketbolists atklāti atzinis, ka slimo ar HIV. Viņš ir organizējis fondu cīņai ar slimību, kā arī palīdz cīņā pret AIDS Āfrikā.

 

Avots: fullpicture.ru

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
“Vaivaros” notiks sporta spēles cilvēkiem ar kustību traucējumiem
9 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Plāno uzlabot zāļu fizisko pieejamību pacientiem
11 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Kāpēc saldējuma vietā izvēlēties sorbertu?
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JR
Juka Rislaki
Latvijā
Latviešu vīri un kuģi Somijas krastos
2 stundas
AD
Artis Drēziņš
Ekonomika
LA.LV testē motociklus: Ar “Royal Enfield Continental GT 650” aizbraukt uz Liepāju padzert kafiju
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Juhansone varētu kļūt par EK ģenerālsekretāra pienākumu izpildītāju
1 stunda
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Irāna sagrābusi britu tankkuģi
45 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Latvijas Futbola federācija rasisma lietā tiek sveikā vien ar izbīli
3 stundas