Veselam
Ārstēšana

Šodien Sanitai ir dzimšanas diena. Uzdāviniet viņai iespēju saglabāt dzīvību0

Foto – Facebook

Šādu ziņu šodien, 11. oktobrī, savā Feisbuka kontā ielikusi Sanitas Zutes mamma Judīte Inkena Pitkeviča.

Šī gada augusta beigās 31 gadu jaunā Sanita, kura ir 10 gadus veca dēla mamma, lūdza līdzcilvēku palīdzību savas dzīvības glābšanā.

Sanita ir modele, daudzi viņu atpazīs Latvijā iemīļotu produktu reklāmās, dažās arī kopā ar dēlu. Darba dēļ Sanita daudz laika pavadījusi ārpus Latvijas. “2016. gadā man bija vislabākā manas dzīves vasara, bija iespēja pavadīt to ar savu 8 gadu veco dēlu Ibizā. Viss šķita pārāk labi, lai būtu patiesība”, atzīst Sanita.

Drīz pēc tam Sanita sajuta veselības problēmas, domāja, ka tas saistīts ar darba slodzi. Taču pavisam drīz jau tika uzzināts patiesais sliktās pašsajūtas cēlonis – dzemdes kakla vēzis. Tika nozīmēta operācija, taču Sanita meklēja alternatīvas iespējas ārvalstu klīnikās. Viņa ārstējās ar saudzējošām metodēm, lai maksimāli attālinātu un varbūt pat izvairītos no operācijas.

Šovasar Sanita devās uz klīniku Londonā. Viņas veselības stāvoklis strauji pasliktinājās, viņa cieta stipras sāpes, strauji zaudēja svaru, kas arī ierobežo šobrīd iespējamās ārstniecības iespējas.

Sanita atteicās no Latvijā piedāvātās paliatīvās aprūpes un, pateicoties līdzcilvēku palīdzībai, kopš septembra sākuma Sanita ārstējas Vācijas Integratīvās medicīnas onkoloģiskajā klīnikā Hospital Dr. Herzog, kas piedāvā saudzējošu, organisma pašatveseļošanās spēkus stiprinošu terapiju kopā ar ķīmijterapiju.

Ārstēšanās rezultātā Sanita vairs necieš stiprās sāpes, kas liedza naktīs gulēt, viņai ir svara pieaugums, kas liecina, ka jaunā sieviete atgūst spēkus turpmākai cīņai ar smago slimību. Sanitai veikta asinspārliešana, 18 hipertermijas procedūras un citas manipulācijas, viņa veiksmīgi pārcietusi pirmo ķīmijterpijas procedūru.

26 dienu ārstniecība izmaksājusi 19020.70 eiro, Sanitai veikti izmeklējumi un medicīniskas manipulācijas arī citā klīnikā – Asklepios Klinik Lich.

Saistītie raksti

Šobrīd Sanita saņēmusi aprēķinu par turpmāko 28 dienu ārstniecību par 28388 eiro, kas ietver uzturēšanās un aprūpes izdevumus, 3 pilna ķermeņa un 15 lokālās hipertermijas procedūras un ķīmijterpiju. Procedūras un manipulācijas var mainīties atkarībā no Sanitas veselības stāvokļa, tādēļ ārstēšanās izdevumu reālā summa var atškirties no plānotās.

6613.30 eiro pieejami atlikumā no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem, taču, lai turpinātu ārstēšanos nepieciešami, vēl 21774.70 eiro. Sanita lūdz arī palīdzību savas dzīvības glābšanā, lai atveseļotos un būtu kopā ar savu dēlu arī turpmāk.

Ziedot var ziedot.lv mājaslapā

LA.lv