Veselam
Dzīvesveids

Šoziem ievērojami audzis pieprasījums pēc imunitāti stiprinošajiem līdzekļiem0

Foto – .pexels.com

Latvijas iedzīvotāji sākuši atbildīgāk izturēties pret savu veselību un imunitātes stiprināšanu – secinājuši BENU Aptiekas pārstāvji, analizējot šī un pērnā gada pieprasījumu pēc imunitātes un pretsaaukstēšanās līdzekļiem. Kā liecina apkopotie dati – Latvijas iedzīvotāji BENU Aptiekās šogad ir iegādājušies par 27 % vairāk imunitāti stiprinošo un pret saaukstēšanās līdzekļu nekā pērn, pretsaaukstēšanās un pretgripas kompleksu kategorijas pārdošanas rādītāji vien februārī auguši par teju 85 %.

Salīdzinot šī un pagājušā gada februāra otrās puses uztura bagātinātāju un medicīnisko ierīču pārdošanas datus, secināts, ka imunitātes un pretsaaukstēšanās kategorijas līdzekļu pārdošana augusi vidēji par 27 %. Tādējādi Latvijas iedzīvotāji cenšas arvien atbildīgāk izturēties pret savu veselību, savlaicīgi domājot par imunitātes un veselības stiprināšanu, kā arī veiksmīgu atveseļošanās procesu.

Aplūkotajā periodā visvairāk auguši pretsaaukstēšanās un pretgripas kompleksu kategorijas pārdošanas rādītāji, kas palielinājušies par 84,5 %. Savukārt otrā populārākā kategorija bijusi pretklepus līdzekļi, kuru pārdošana šajā periodā augusi par 35,6 %, bet trešā – pretiesnu kategorija, kurā attiecīgi vērojams 29,6 % pieaugums.

Savukārt analizējot bezrecepšu medikamentu pārdošanu šajā periodā, secināts, ka saaukstēšanās kategorijas ir palielinājusies par 12,3 %. Visstraujāk augusi kakla preparātu kategorija (27 %). Vienlaikus secināts, ka Latvijas iedzīvotāji atbildīgāk izturas pret savu veselību un stiprina savu imunitāti, jo imunitātes stiprināšanas kategorija vērojams 16,5 % pieaugums.

 

LA.lv