Veselam
Ārstēšana

Stradiņa slimnīcas vadība: “Saeimas komisijas pārmetumi ir apzināta neslavas celšana slimnīcai”0


Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga.
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga.
LETA/Paula Čurkste

Otrdien, 18. jūnijā, PSKUS valdes locekļi tika aicināti uz Saeimas sociālo un darba lietu komisijas sēdi “Par veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu un celtniecības gaitu P. Stradiņa universitātes slimnīcā”.

Jau iepriekš vēloties noskaidrot sēdes darba kārtību, precīzāka informācija par to netika sniegta, tāpat slimnīcas pārstāvji nebija informēti, ka sēdes otrā daļa notiks slēgti.

Slimnīca pauž pārliecību, ka notikušais sēdes slēgtajā daļā, kā arī Saeimas komisijas dalībnieku pēc sēdes publiski sniegtie komentāri, izsakot pārmetumus, kuriem nav faktiska seguma, ir apzināta publiska neslavas celšana slimnīcai, tās vadītājiem un nozarei kopumā.

Slimnīcas valdes locekle Ilze Kreicberga izvirzītos pārmetumus noliedz un atgādina, ka veselības aprūpes iestāžu kontrole, veselības aprūpes kvalitātes izvērtēšana un uzraudzība, lai nodrošinātu nozari regulējošo normatīvo aktu prasību ievērošanu un izpildi, ir Veselības inspekcijas kompetencē.

Saistītie raksti

Visi gadījumi, kad par slimnīcas darbu tiek saņemtas sūdzības, tiek rūpīgi izvērtēti un tiek veiktas nepieciešamās darbības ārstniecības procesa uzlabošanai.

Līdz šim no Veselības ministrijas nav saņemti iebildumi pret slimnīcas valdes locekļu veikumu. Kopīgi tiek uzstādīti kapitālsabiedrības finanšu un nefinanšu mērķi, un katru gadu tiek vērtēts valdes darbs atbilstoši sasniegtajiem slimnīcas rezultātiem.

LA.lv