Veselam
Netradicionāli

Sudraba rotas traucē notievēt, zelts ceļ pašapziņu. Kāda metāla rotas valkāt0

Foto – Pexels

Autore : Aija Austruma, astroloģe

Senākā rotu funkcija ir sargāt un nest veiksmi, vēlākā – norādīt statusu un greznot. Taču tām ir arī patīkams blakusefekts – rotām izmantotais metāls var kaut ko kompensēt vai uzlabot nēsātāja veselībā. Tiesa, tikai tādā gadījumā, ja izmanto sasniedzamajam mērķim atbilstīgo metālu.

Astromedicīnā katrai planētai atbilst savs metāls:

Saule – zelts
Mēness – sudrabs
Merkurs – dzīvsudrabs
Venera – varš
Marss – dzelzs
Jupiters – alva
Saturns – svins

Atbilstīgu metālu nēsāšana pastiprina attiecīgās planētas īpašības. Dzīvsudraba rotu mums nav, arī svina nē, bet par pārējiem metāliem vērts uzzināt sīkāk.

Zelts. Saule ir cilvēka es un pašapziņa, ego. Ja nēsā nedaudz zelta, nedaudz uzlabo savu pašapziņu, stāju, sirds un asinsvadu sistēmu. Bet ir arī tādi cilvēki, kas teju vai apkārušies ar zeltu, nēsā masīvas zelta ķēdes un uzskata sevi par pasaules valdniekiem. Visvairāk mēs to redzam noziedznieku pasaulē. Morāle – ja zelta (Saules) būs par daudz, kļūsi pārāk iedomīgs. Bet, ja tev ir zems pašvērtējums, zema pašapziņa, tad zelta rotaslietu nēsāšana nāks par labu.

Sudrabs. Mēness saistīts ar auglību – ar šūnu auglību, ar bērnu radīšanu un arī – lieko svaru. Ja nēsāsi daudz sudraba rotaslietu, būs grūti notievēt. Sudrabs ir liekā svara ģenerētājs, bet tas vairo arī emocijas un jūtīgumu, līdzjūtību.

Vara rotaslietas ir saistītas ar Veneru. Tās var palīdzēt uzlabot venozo asinsriti, ārstēt nieres – šim nolūkam ieteicams nēsāt vara aproces vai kājassprādzi. Varš un Venera ir skaistums, un Latvijas kultūrā šī skaistuma kultivēšana senāk bijusi ļoti izteikta.

Dzelzs (Marsa metāla) rotaslietas var nēsāt tie, kuriem jāuzlabo dzelzs līmenis organismā un jāiegūst pārliecība par saviem spēkiem.

 

Visu rakstu lasiet žurnāla “36,6º C” pielikumā “Ezoterikas Ceļvedis III”! To var nopirkt AS “Latvijas Mediji” e-veikalā, kā arī tirdzniecības vietās (kur žurnāls pieejams, skatieties www.presesserviss.lv).

 

LA.lv