Veselam
Ārstēšana

Svarīgas ziņas Onkoloģijas centra pacientiem un apmeklētājiem: sāksies uzņemšanas telpu remonts0

RAKUS publicitātes attēls

Pirmdien, 27. maijā, Latvijas Onkoloģijas centrā tiks uzsākti remontdarbi, lai ierīkotu mūsdienīgas un ērtas pacientu uzņemšanas telpas, informē Rīgas austrumu kīniskā universitātes slimnīca.

Pārbūve skars kādreizējās Uzņemšanas nodaļas, tagad Klientu apkalpošanas centra telpas, kur onkoloģiskie pacienti līdz šim ieradās, lai iestātos ārstēšanai stacionārā. Jau pašlaik pacientu uzņemšana notiek pielāgotā reģistratūrā.

Tai visērtāk piekļūt var pa stacionāra galveno ieeju.

Remontdarbi saskaņā ar noslēgto līgumu ilgs 3 mēnešus. Plānots, ka pacientu uzņemšana līdzšinējā vietā, bet jau izremontētajās telpās varētu atsākties septembrī.

Uzņemšanas telpu pārbūve Latvijas Onkoloģijas centrā bija nepieciešama, jo tajās nebija iespējams strādāt atbilstoši juridiskajām, tehniskajām un morālajām prasībām.

Remonta ietvaros plānots ierīkot mūsdienīgas un ērtas klientu reģistratūras telpas ar vairākām atsevišķām reģistratūras kabīnēm pacientu ērtībai un augstākai privātuma ievērošanai.

Tas ļaus nākotnē apkalpot vairākus pacientus vienlaikus, tādējādi samazinot gaidīšanas laiku.

Tāpat plānots paplašināt uzgaidāmo telpu, radot vairāk ērtu sēdvietu pacientiem, gaidot reģistrāciju uzņemšanai stacionārā. Remonta un telpu pārbūves ietvaros paredzēts izveidot papildus divas jaunas apskates telpas, kurās ietvertas arī sanitārās telpas, kas pēc pacientu reģistrācijas ļaus ātrāk sagatavot pacientus pārvešanai uz nodaļām.

Lūdzam pacientus un piederīgos būt saprotošiem un rēķināties ar šīm pārejošajām neērtībām. Lūdzam sekot līdzi norādēm, kas remonta darbu laikā pacientus aizvedīs līdz pagaidu uzņemšanas telpām.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem piekļūšana pagaidu uzņemšanas telpām ir no stacionāra „Gaiļezers” Neatliekamās medicīnas klīnikas puses.

Reģistrēšanās kārtība apmeklējumam Latvijas Onkoloģijas centra poliklīnikā paliek nemainīga.

LA.lv