Veselam
Testi

TESTS: Vai jūsu mīlestība saglabāsies, ja pārāk bieži strīdaties

Foto: Shutterstock

Daudzi pāri kļūdaini uzskata, ka viņu mīlestība pārvarēs visu, neskatoties uz to, cik daudz ļaunu, negatīvu un kaitīgu vārdu viņi met viens otram sejā. Viņi uzskata – lai kādu kaitējumu nodarītu savām attiecībām, vienmēr būs iespēja atgriezt to mīlestību, kas reiz starp viņiem pastāvēja. Diemžēl tā nav.

Ja jūsu strīdi un konflikti kļūst arvien intensīvāki, biežāki un ilgāki, jūs nopietni apdraudat savu attiecību atjaunošanās spēju. Visi cilvēki, neatkarīgi no tā, cik dziļas un harmoniskas ir viņu attiecības, ja jūtas apdraudēti vai neapmierināti, var pateikt otram ļaunas un aizskarošas lietas. Turklāt daudzi konflikti un strīdi atkārtojas, jo pagātnē netika pienācīgi atrisināti.

Turpmākie strīdi uzliesmo ar jaunu spēku un kļūst vēl postošāki.

Pat ja pāris spēj ātri izlīgt, pastāvīgi konflikti galu galā var iznīcināt pat vislielāko mīlestību.

Mīlestība, kas atrodas “apšaudē”, dzīvo tikai zināmu laiku. Jo vairāk laika pāris pavada konfliktos, jo grūtāk viņiem ir atgūt mīlestību, ko kādreiz izjuta un ko joprojām uzskata par pašsaprotamu.

Patiesībā pastāvīga negatīva mijiedarbība ietekmē jebkādas attiecības. Jebkura mīlestība, pat visskaistākā, nespēj izturēt pastāvīgas sadursmes un strīdus. Pāra attiecību liktenis ir atkarīgs no izpratnes, ka mīlestība joprojām pastāv, pat neskatoties uz pašreizējo naidīgumu abu starpā.

Tests palīdzēs partneriem precīzi novērtēt, cik tuvu viņu attiecības ir tam, ka zaudēs spēju atjaunoties.

Atbildē uz katru no 10 jautājumiem izvēlies vienu no variantiem.

1 no 10

Kad saproti, ka konflikts stipri sāpina partneri, cik ātri esi gatavs to pārtraukt?

LA.lv