Veselam

TESTS. Ko par tevi pasaka veids, kā turi rokas uz auto stūres?0

Vai esi kādreiz ievērojis, kā turi rokas uz automašīnas stūres? Mēs visi to darām atšķirīgi, bet kāpēc, jo autoskolā taču visus mācīja vienādi! Izrādās pēc roku novietojuma uz stūres var šo to pateikt par cilvēka raksturu. Izpēti šo testu un uzzini, kāds esi uz ceļa un kāds – dzīvē.

1. Šis autovadītājs ir disciplinēts, aukstasinīgs cilvēks, pārliecināts par sevi. Visticamāk, diezgan noslēgts, nepatīk pļāpāt brauciena laikā. Aizvedīs līdz mērķim, bet izklaidēties pasažieriem nāksies pašiem.

2. Ne sevišķi pašpārliecināts vadītājs, kas visu laiku domā par iespējamām briesmām, kas sagaida priekšā. Visbiežāk šāds roku stāvoklis ir “komplektā” ar ķermeņa augšdaļas noliekšanu uz priekšu un haotiskiem manevriem uz ceļa. Labāk nenovērs šī vadītāja uzmanību ar sarunām un vēl jo vairāk ar padomiem — labi tas nebeigsies.

3. Vadītājs zina, kurp tiecas. Viņš ir laipns un priecīgs. Vada auto viegli un nepiespiesti, neiebilst papļāpāt ar pasažieriem, tai pašā laikā savlaicīgi reaģē uz situācijas izmaiņām uz brauktuves. Laiks ceļā paiet jautri, nemanāmi un droši.

4. Roku stāvoklis liecina par spītību un nepārdomātu bezbailību. Patīk izrādīties uz ceļa, komentē visus muļķus un muļļas sev apkārt un bieži veic riskantus apdzīšanas manevrus, kas traucē braukt, čammājas pagriezienos un Люби. Aizrādīt viņam ir bezjēdzīgi, labāk izvairīties sēsties blakus.

5. Šis auto vadīšanas paņēmiens visraksturīgākais ir pesimistiem. Ceļā viņiem visvairāk vajadzīgi nevis sarunu biedri, bet gan klausītāji, lai varētu pēc sirds patikas izvaimanāties par likteņa netaisnību pret sevi.

Saistītie raksti

6. Šī poza raksturīga par sevi ļoti pārliecinātiem auto vadītājiem. Cilvēks ir drošs gan par sevi, gan savu vadītāja prasmi. Uz ceļa īpaši neriskē, bet nav arī pārāk bailīgs. Var papļāpāt, kad ceļš ir viegls, bet uzreiz reaģē bīstamākās situācijās, labdabīgi tās komentēdams.

7. Šis autovadītājs ir sapņains cilvēks, kuram grūti savākties un koncentrēties uz ilgāku laiku. Ceļā daudz un dzīvīgi pļāpās, žestikulējot ar rokām un pagriežoties pret sarunas biedru. Pasažierim nav kļūt nedaudz bailīgi!
8. Nervozs, viegli satraucams cilvēks. Tādi cilvēki uz ceļa ir īsta sodība. Viņi uzskata, ka tiem vienmēr taisnība un nekad nelaiž garām iespēju apstāties un sakliegt uz kārtējo “vaininieku”, kas sagādājis neērtības.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Mediķu arodbiedrība: Valdības rīcība ir bezatbildīga, neprofesionāla un zināmā mērā noziedzīga
18 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Latvijas slimnīcās no jauna tiks mērīta “vidējā temperatūra”
19 stundas
AK
Aiva Kalve
Veselam
Sirdsklauves un reibonis. Kā novērst pēkšņu hipoglikēmiju?
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
6 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Viņa aizmiga…” Džipa vadītāja pie Ķekavas apļa ietriecas kravas auto sānā
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
13 stundas