Veselam
Testi

TESTS: Kāda ir tava vājākā vieta, izvēloties mīļoto cilvēku0

Iemīloties mēs reti domājam par tādām lietām kā mūsu personība, stils vai rakstura stiprās un vājās puses. Vismaz līdz brīdim, kad jāpieņem lēmums: vai vēlies, lai jūsu attiecības turpinātos mūžīgi, vai arī jums labāk būtu šķirties.

Kas ietekmē mūsu izvēli?

Izdarot izvēli mīlestībā, mēs varam aizmirst mūsu stiprās un vājās puses. Mūsu trūkumu problēma ir tā, ka tie ir visgrūtāk pamanāmi. Ne velti radies teiciens „mīlestība ir akla”.

Izvēloties mīļoto, mūsu rakstura vājās puses var novest pie nelaimīgām attiecībām, kurās valdīs konflikti.

Ja izvēloties mīļoto partneri, mēs varētu uzreiz saprast savu „Ahileja papēdi”, mēs varētu izvairīties no daudziem pārdzīvojumiem.

Šis personības tests palīdzēs ātri saprast, kas ir mūsu galvenā vājība, izvēloties mīļoto, un tad būs vieglāk izdarīt patiesi pareizu izvēli.

Apskati attēlu. Ko tu tajā ieraudzīji pirmo?

Tagad izlasi, ko tests atklāj par taviem slēptajām vājībām, izvēloties mīļoto.

Tātad, ja tas, ko ieraudzīji pirmo, bija:

1. Vīrieša seja

Ja, aplūkojot attēlu, pirmo ieraudzīji vīrieša seju, tad vājā vieta, izvēloties partneri mīlestībā, ir tava emocionālā bagāža.

Mēs visi sevī nesam bagāžu no iepriekšējām attiecībām, un, ja pagātnē tava sirds tika salauzta, tu, visticamāk, nesteigsies atkārtot šo pieredzi.

Un tomēr, bez riska apdedzināties tev nav iespēju atrast dziedinošu mīlestību. Tev vienkārši jāvirzās uz priekšu tev pieņemamā tempā un labs, tevis cienīgs partneris to noteikti sapratīs.

2. Putns ar zaru knābī

Ja, aplūkojot attēlu, uzreiz pamanīji putnu, kas savā knābī tur zariņu, tava slēptā vājība, izvēloties mīlestību, ir vajadzība rūpēties par kādu.

Tu esi dzimis, lai rūpētos. Nekas tev nesagādā lielāku laimi, kā iespēja darīt visu, lai uzlabotu partnera dzīvi.

Tas ir lieliski! Taču nepieļauj, lai tava tieksme rūpēties savestu kopā ar cilvēku, kam principā nav vajadzīga kopdzīve.

Cilvēki ar pilnvērtīgu, laimīgu pieaugušā dzīvi arī var gūt labumu no tavas maigās mīlestības un rūpēm, tāpēc neļauj sevi novērtēt par zemu.

3. Nāra uz klints

Ja pirmais, ko pamanīji, bija nāra uz klints, tava slēptā vājība, izvēloties partneri mīlestībā, ir pārliecība, ka kaut kas labāks (vai drīzāk – kāds labāks) vienmēr gaida aiz līkuma.

Diez vai tu spēsi ar to cīnīties un mainīt. Tu esi ideālists visos dzīves aspektos, it īpaši, ja runa ir par mīlestību. Protams, šis cilvēks ir lielisks, bet vai tiešām viņš ir ĪSTAIS, ar kuru tev lemts būt kopā?

Nekādā gadījumā nezaudē šo eleganto rakstura iezīmi, kas pauž pasaulei, ka tu esi īpašs, satriecošs un spēcīgs cilvēks, kurš pelnījis kādu patiesi sevis cienīgu. Tomēr neļauj šaubām stāvēt savā ceļā vai aizbiedēt tevi no ĪSTĀ cilvēka.

4. Gliemežnīca ar pērli

Ja, aplūkojot attēlu, vispirms pamanīji gliemežnīcu ar pērli, tad tava slepenā vājība, izvēloties mīlestību, ir apsēstība ar materiālo pasauli.

Tu neesi pārāk piezemēts cilvēks, augstās jūtas tev tomēr nav svešas.
Saistītie raksti

Tu vari aizrauties ar kaislīgu, nabadzīgu mākslinieku, bet tu nekad par to nestāstīsi sociālajos tīklos.

Tas ir labi, ka tev ir noteiktas prasības, bet neļauj savai kārei pēc spožas dzīves liegt saistīt savu dzīvi ar kādu tev visādi citādi piemērotu cilvēku, neskatoties uz nelielo summu viņa kontā.

LA.lv