Veselam
Bērni

“Tēt, esi unikāls!”. Nākamnedēļ startē jauna informatīva kampaņa0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: LETA

Lai stiprinātu tēvu lomu un veicinātu aktīvāku vīriešu iesaisti ģimenes dzīvē, Labklājības ministrija sadarbībā ar vecāku organizāciju “Mammāmuntētiem.lv” un biedrību “Tēvi” ceurtdien, 21. novembrī plkst.11 ar ekspertu diskusiju atklās informatīvu kampaņu “Tēt, esi unikāls!”.

Kampaņas “Tēt, esi unikāls!” atklāšanā tiks pārrunāta Latvijas situācija un pieejamie valsts atbalsta mehānismi, iezīmēti izaicinājumi un nākotnes perspektīvas tēva lomas stiprināšanai, kā arī stereotipu mazināšanai par tradicionālajām dzimumu un vecāku lomām ģimenē un sabiedrībā.

Diskusijā piedalīsies Latvijas Republikas Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, vecāku organizācijas “Mammāmuntētiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa – Smildziņa, biedrības “Tēvi” vadītāja Elīna Kļaviņa, biedrības “Tēvi” valdes loceklis, uzņēmuma “Inspired” vadītājs Kārlis Gedrovics, radio “Pieci” ētera personība Toms Grēviņš un citi eksperti.

Informatīvās kampaņas “Tēt, esi unikāls!” atklāšanas ekspertu diskusija būs skatāma arī tiešraidē Labklājības ministrijas Facebook lapā. Diskusijas norises vieta: “Mammāmuntētiem.lv” birojs, Brīvības iela 40, Rīga.

LA.lv