Veselam
Bērni

Uzsāk sirsnīgu labdarības kampaņu Latvijas bērniem “Ļauj dzīvot”0

Foto-Expensive/Shutterstock

Aptieka 1 uzsāk sirsnīgu labdarības kampaņu Latvijas bērniem Ļauj dzīvot Aptieka 1 sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu uzsāk plašu labdarības kampaņu Latvijas bērniem, valsts neapmaksātu medikamentu iegādei. Kampaņas ietvaros iecerēts ne tikai vākt ziedojumus, bet arī vērst sabiedrības uzmanību uz atbalsta un līdzekļu nepieciešamību.

Valsts neapmaksātu medikamentu iegāde vienam bērnam gada laikā var izmaksāt pat 1000 eiro un vairāk atkarībā no nepieciešamā medikamentu daudzuma. Minēto medikamentu iegāde pārsvarā nepieciešama bērniem ar uzvedības vai garīgās veselības traucējumiem, taču skar arī onkoloģijas pacientus, smagu alerģiju pacientus un citus bērnus ar īpašām vajadzībām.

“Bērnu slimnīcas fonds ir patiesi gandarīts par iespēju kopā ar aptieka 1 vākt ziedojumus valsts neapmaksāto medikamentu iegādei bērniem, kam tas ir patiesi nepieciešams. Ņemot vērā aptieka 1 plašās aptieku savienības iespējas sasniegt Latvijas ziedotājus, mēs esam pārliecināti par izdevušos kampaņu, kas palīdzēs daudziem jo daudziem bērniem ārstēšanās procesā un sniegs iespēju atvieglot viņu ikdienas dzīvi,” norāda Bērnu slimnīcas fonda izpilddirektore Ieva Lejniece.

Saistītie raksti

Medikamentu pieejamība daudziem Latvijas bērniem var dot iespēju pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā, kā arī nodrošināt iespēju ārstēties mājās, turklāt šo medikamentu pieejamība ļautu bērniem daudz efektīvāk veikt nepieciešamo ārstēšanu.

Kampaņas ietvaros aptieka 1 aptiekās izvietotās ziedojumu kastītēs tiks vākti skaidras naudas ziedojumi bērniem ar veselības traucējumiem (uzvedības vai garīgās veselības traucējumi, onkoloģiskās saslimšanas, smagu alerģiju gadījumi u.c.), kuriem nepieciešami valsts neapmaksāti medikamenti, lai bērni nebūtu spiesti apmeklēt speciālās mācību iestādes vai uzturēties slimnīcā.

LA.lv