Veselam
Bērni

Vāc ziedojumus, lai nodrošinātu ārstu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos1

Foto – Shutterstock.com

2019. gada 5. augustā nodibinājums “Ronald McDonald House Charities Latvija” (RMHC) ar “Rimi Latvia” atbalstu uzsāk ziedojumu vākšanas kampaņu ar mērķi nodrošināt ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos. Kampaņas laikā sabiedrību aicinās ziedot līdzekļus, lai nodrošinātu Mobilā veselības aprūpes centra (MVAC) apmeklējumus visos Latvijas reģionos.

Ikviens Rimi pircējs var palīdzēt nodrošināt ārstu speciālistu konsultācijas bērniem visā Latvijā, ziedojot kastītēs, kas izvietotas pie veikalu kasēm, vai veicot ziedojumu RMHC mājas lapā www.rmhc-latvia.lv.

“Ronald McDonald House Charities Latvija” vadītāja Zane Gedroviča: “Šo 10 gadu darbības laikā esam nodrošinājuši jau vairāk kā 35 000 bezmaksas ārstu konsultācijas bērniem visā Latvijā, un novērojumi liecina, ka pieprasījums pēc mūsu pakalpojumiem arvien aug, jo diemžēl reģionos trūkst bērnu ārstu-speciālistu.

MVAC galvenais mērķis ir nogādāt BKUS speciālistus tuvāk pie bērnu mājām, tādējādi atvieglojot ģimenēm ar bērniem nokļūšanu pie ārsta.

Šādā veidā mēs nodrošinām to, ka iespējamās slimības tiek diagnosticētas savlaicīgi un bērns var izvairīties no nopietnākām saslimšanām nākotnē.

Ziedojumu vākšanas akcija ir lielisks veids, kā līdzcilvēki ziedojot var dot savu artavu un palīdzēt mums nodrošināt kvalitatīvu primāro veselības aprūpi bērniem pat visattālākajās Latvijas vietās, jo tikai kopā mēs varam paveikt vairāk.”

Saistītie raksti

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala: „Jau daudzu gadu garumā uzņēmums ir izvirzījis par prioritāti palīdzību bērniem un tiem, kam nepieciešams mūsu kopējais atbalsts. Nodibinājums RMHC Latvija jau kopš 2010. gada rūpējās par to, lai arī bērniem Latvijas reģionos būtu iespēja saņemt kvalitatīvas un galvenais – bezmaksas BKUS speciālistu konsultācijas.

Kopā mēs varam sniegt atbalstu, lai bērniem lauku reģionos arī turpmāk būtu iespēja saņemt ārstu konsultācijas tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.” Ziedojumus kampaņa norisināsies līdz pat 29. septembrim.

LA.lv