Veselam
Ārstēšana

VADC aicina ziedot O rēzus negatīvo asins grupu donorus0

Foto-LETA

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) īpaši ziedot aicina O rēzus negatīvo asins grupu donorus. Tāpat krājumā nepieciešams papildināt arī O rēzus pozitīvo, kā arī A rēzus negatīvo un pozitīvo devu skaitu, informē VADC.

Asinis iespējams ziedot VADC Sēlpils ielā 9, Donoru pieņemšanas vietā Merķeļa ielā 11, RAKUS Gaiļezers un citās Asins sagatavošanas nodaļās.

Trešdien, 12. jūnijā, no pulksten 10.00 līdz 14.00 VADC specializētais autobuss donorus pieņems Brīvības pieminekļa laukumā, savukārt no plkst. 10.00 līdz 13.00 Donoru diena notiks Malnavas koledžā.

Ceturtdien, 13. jūnijā, no pulksten 10.00 līdz 14.00 ziedot iespējams VADC specializētā autobusa izbraukumā pie iepirkšanās un izklaides centra Akropole B ieejas.

Saistītie raksti

Lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID), laika taupīšanas nolūkos donora pieteikumu un anketu iespējams aizpildīt iepriekš elektroniskā formātā: anketa, Donora pieteikums.

Jaunākā informācija par asins ziedošanu un izbraukumiem aplūkpojama Valsts asinsdonoru centra mājaslapā, VADC bezmaksas uzziņu tālrunis: 80000003.

LA.lv