Veselam
Netradicionāli

Vai sievietes jūt āderes labāk nekā vīrieši? Vairāk par āderēm0

Foto – Shutterstock

Zeme ir pārklāta ar dažāda platuma dzīslām, kas iestiepjas Zemes garozā. Dažās ir ūdens, citās – nē. Dažkārt tās krustojas, un šis krusts redzams arī mums labi zināmajā akas zīmē. Šādas joslas mēdz dēvēt par biopatogēnajām zonām, bet tautā saka vienkārši – āderes. Reti kurš tās prot atrast vai vēl vairāk – atšķirt uguns āderi no ūdens āderes, taču sajūt gan daudzi. Un vēl – par tām ir daudz mītu.

Rīkstnieks Jānis Martinsons uzsver – jā, āderēm ir ietekme, dažām labāka, citām sliktāka. Bet teikt, ka tās ir galīgi sliktas, ir pārspīlējums. Skalojošs ūdens arī paņem kaut ko nost, attīra. Tiesa – dažkārt ne to, ko gribētos, un pārāk daudz.

Daži apgalvojumi par āderēm. Patiesība vai mīts?

• Sievietes jūt āderes labāk nekā vīrieši, jo viņām ir augstāks pašaizsardzības instinkts. Jānis no pieredzes apgalvo – kā kura. Jautājums, vai ir vaļā kanāls un vai vari nolasīt informāciju.

Āderes zīdaiņus iespaido vairāk nekā pieaugušos. Jānis piekrīt – zīdaiņi jūt astrālo pasauli, arī rezistence mazāka.
Saistītie raksti

• Āderes parasti stiepjas ziemeļrietumu vai ziemeļaustrumu virzienā. Ūdeņi nosacīti tiecas vairāk uz jūru, bet kopuma tās ir blēņas, uzskata Jānis.
• Tās var būt 0,3–0,7 m, retāk pat dažus metrus platas. Ja platāka – tā jau ir zemūdens upe, no kuras jāuzmanās visvairāk, jo tā enerģētiski aizskalo visu.
• Rīkste (rāmis) katram rāda savu jā un nē. Jā, tā esot. Jautājumi tāpēc jāuzdod precīzi un jāmēra ar brīvu galvu un zinot, kā tev rāda uguns un kā – ūdens āderi.
• Ja daudzdzīvokļu ēkā kāds novada āderu starojumu no savas gultas, tad gan virs, gan zem šīs vietas kaitīguma intensitāte palielinās. Jānis gan ir pārliecināts, ka āderu starojumu uz ilgu laiku novirzīt nevar, bet teorētiski tas tiešām varētu ietekmēt citus.
• Jo augstāks stāvs, ko vājāk jūtama ādere. Nav tiesa – āderes jūtamas kaut 100. stāvā!
• Ja aka ir uz āderu krusta, tā pašattīrās (nav jātīra). Jānis nepiekrīt – jātīra būšot tik un tā, tomēr ūdens šādā akā būs vairāk.

Visu rakstu lasiet žurnāla “36,6º C” pielikumā “Ezoterikas Ceļvedis III”! To var nopirkt AS “Latvijas Mediji” e-veikalā, kā arī tirdzniecības vietās (kur žurnāls pieejams, meklējiet www.presesserviss.lv).

LA.lv